Co chce ukryć TVP? Milczą na jeden z najważniejszych tematów

Co chce ukryć TVP? Milczą na jeden z najważniejszych tematów Źródło: youtube.com

W ostatnich dniach niewątpliwie jedno wydarzenie było dla naszego kraju znaczące. Wśród części portali i stacji jest jednak tendencja do unikania tematów niewygodnych, zwłaszcza gdy w grę wchodzi wspieranie tylko wybranej partii politycznej, a nie ogólne relacjonowanie wydarzeń. Tak oto TVP wyraźnie przemilczało sprawę, o której mówi cała Polska.

W piątkowym wydaniu "Wiadomości" TVP mówiło głównie o Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Mimo że tegoroczny festiwal ma zdecydowanie mniejszą widownię, niż to było w latach ubiegłych, a także nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród oglądających, Telewizja Polska poświęciła mu aż 5 minut na początku swojego programu. Opole to dla nich wciąż "stolica polskiej piosenki", choć cały internet wyśmiewa Festiwal.

O czym TVP nie chciało wspomnieć?

Poza Festiwalem poruszono również temat wypadku autobusu z dziećmi w Tenczynie, zamknięcia w Austrii części meczetów oraz sporu Polski z Komisją Europejską. Zapowiedziano także mecz piłki nożnej Polska-Chile. To, co interesowało wszystkich Polaków, nie zostało jednak uwzględnione w tym wydaniu "Wiadomości". TVP nie podało, że prezes Prawa i Sprawiedliwości wyszedł w końcu ze szpitala. Po prawie 40 dniach pobytu w szpitalu wojskowym przy ulicy Szaserów Jarosław Kaczyński poczuł się na tyle dobrze, żeby powrócić do domu. TVP postanowiło to jednak przemilczeć, mimo że Kaczyński przez większość zwolenników ekipy "dobrej zmiany" uznawany jest za najważniejszą osobę w państwie. Niewątpliwie to on podejmuje decyzje, które maja największy wpływ na wygląd i stan naszego kraju. Czy milczenie TVP miało jakiś szczególny powód? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. 3 razy wyższy niż Jezus ze Świebodzina. PiS postawi w Polsce potężny SUPER-KRZYŻ
  2. Blady strach w PiS. Partia w rozkładzie
  3. Media milczą! Pierwsza dama w szpitalu
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News