Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami

Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami Źródło: Niaja Resour YouTube.com

Cmentarz to ostatnie miejsce, gdzie chcielibyśmy doświadczać niecodziennych zdarzeń i sytuacji. Niestety ta kobieta nie miała tyle szczęścia. Kiedy odwiedzała groby bliskich zauważyła, że jeden z grobów się rusza. Była przerażona i natychmiast zawołała pomoc. To niecodzienne zdarzenie zostało uchwycone na nagraniu.

Cmentarz odwiedzała regularnie i nic nie wskazywało na to, by tym razem wizyta miała przebiegać inaczej. Nie mogła jednak podejrzewać, że spotka ją coś podobnego. Sprawą zainteresowały się media na całym świecie, a internauci, oglądając nagranie, nie przestają tworzyć kolejnych teorii .

Kiedy poszła na cmentarz, zauważyła niecodzienną sytuację

Cmentarz będący niechlubnym bohaterem tej historii mieści się w brazylijskim Sao Paulo. To największe miasto Ameryki Południowej znalazło się na językach wszystkich po tym, jak jedna z kobiet dokonała tam makabrycznego odkrycia. Nagranie stało się prawdziwym hitem internetu i można obejrzeć je chociażby na kanale Niaja Resour na YouTubie, ale materiał o tej sytuacji zrobiły również największe telewizje. Jak przekazuje "Mirror", kiedy mieszkanka Sao Paulo udała się na grób bliskich dotarły do niej dziwne dźwięki wydobywające się z pobliskiego grobu. Kilka sekund później zdała sobie sprawę z tego, że ziemia w tym miejscu się rusza. Była zupełnie przerażona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Natychmiast zawołała o pomoc

Słysząc krzyki kobiety, na miejscu niezwłocznie pojawili się inni ludzie. Cmentarz zaroił się od ludzi, którzy z niedowierzaniem stwierdzili, że w jednym z grobów zasypanych świeżą ziemią leży mężczyzna, który usilnie próbuje się z niego wydostać. Szybko odgarnięto ziemię, i ciągnąc mężczyznę za ręce i nogi, wydobyto go z dołu. Ratownicy wezwani na miejsce niezwłocznie udzielili mu pomocy i przetransportowali do szpitala, gdzie trwa jego hospitalizacja. To, w jaki sposób znalazł się w grobie, jeży włos na głowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa pilna akcja służb. Sytuacja jest coraz gorsza

2. Przyłapali Szumowskiego w intymnej sytuacji. Wiadomo, gdzie zniknął przed mediami

3. Żona Michała Żebrowska nagle przestała milczeć. Spotkała ją krzywda nie do opisania, nikt nie wiedział

Poczyniono już wstępne ustalenia co do przebiegu wydarzeń

Cmentarz nie jest miejscem, gdzie ktokolwiek chciałby się obudzić. Ten mężczyzna, którego danych nie podano do publicznej wiadomości, nie miał jednak tyle szczęścia. Media podają, iż były pracownik miejskiego ratusza znalazł się w grobie po tym, jak wdał się w bójkę i został mocno pobity. Obrażenia były naprawdę poważne, a sprawcy postanowili zostawić skatowanego mężczyznę w jednym z grobów na lokalnym cmentarzu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Tak świętuje Wojciech Szczęsny. Pali papierosa razem z trenerem (WIDEO)
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  7. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  8. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  9. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Źródło: Mirror 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News