Cmentarz
Pixabay.com jozefbabij
Monika Majko - 19 Października 2020

Na cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekać

Cmentarz stał się miejscem zemsty. Kiedy kobieta zauważyła kartkę na jednym z grobów, z ciekawością podeszła bliżej. Gdy zrozumiała na co patrzy, natychmiast zaczęła uciekać.

Cmentarz w jednym z polskich miast stał się miejscem zemsty. Kobieta spacerując po nekropolii zauważyła kartkę na jednym z nagrobków, z ciekawości podeszła bliżej i nagle pobladła ze strachu. Gdy zorientowała się, na co patrzy, od razu zaczęła uciekać. Tego się nie spodziewała.

Wiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETWiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETCzytaj dalej

Wizyta na cmentarzu zaskoczyła kobietę

Kiedy kobieta zauważyła kartkę na jednym z grobów, z ciekawością podeszłą bliżej mogiły, by przyjrzeć się jej treści. Kiedy zorientowała się, na co patrzy, pobladła z przerażenia i natychmiast rzuciła się do ucieczki. Okazało się, że na nagrobku ktoś nakleił jej zdjęcie. Wszystko z powodu zemsty za jej wcześniejsze czyny.

Pewien mieszkaniec Radomska zauważył, że z płyty nagrobnej należącej do bliskiej mu osoby zaczęły ginąć różne rzeczy. Pomysłowy mężczyzna zamontował przy grobie ukrytą kamerę, która wkrótce uchwyciła złodzieja. Krewny zmarłego wydrukował wizerunek nieznajomej, która zabierała rzeczy z mogiły i przykleił kartkę z jej zdjęciem na pomniku. Kiedy kobieta zobaczyła zwoje zdjęcie na grobu z dopiskiem "to ja, złodziejka" zrozumiała, że została przyłapana na gorącym uczynku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaStrasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaCzytaj dalej

Kobieta została przyłapana na okradaniu grobu

Choć pomysł na zabezpieczenie grobu bliskiego przed złodziejami za pomocą ukrytej kamery wydaje się genialny, warto uważać. Za upublicznienie wizerunku innej osoby można ponieść konsekwencje prawne. W rozmowie z portalem wp.pl, prawnik Jan Kosobudzki ostrzegł, że każdy, kto zdecyduje się na takie rozwiązanie, musi pamiętać o zasadach RODO.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia? Wiemy, które restrykcje mogą zostać rozszerzone

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

- Możemy zrobić zdjęcie osoby, która nas okrada i przekazać je organom ścigania. Publikowanie ich w internecie, czy wieszanie na słupach z dopiskiem "To złodziej", jest oczywiście niedozwolonym przetwarzaniem czyichś danych i sami możemy za to odpowiedzieć. Musimy po prostu pamiętać, że mamy prawo przetwarzać czyjeś dane, jeśli działamy w swoim interesie. Nagrobek bliskiej osoby może być z pewnością potraktowany jako miejsce osobiste, ale tak naprawdę nie znam żadnego wyroku sądu, który by dotyczył monitoringu nagrobka na cmentarzu, więc sprawa nie jest do końca jasna - zacytował słowa prawnika portal wp.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cichopek wzięła psa na ręce, sekundy później stała się tragedia. Wstydliwa wpadka w "Pytaniu na śniadanie" TVP
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Wojsko USA ma autentycznie nagrania UFO. Naukowcy chcą dokonać czegoś niesamowitego
  7. 90% porażek podczas pieczenia ciast wynika z 4 banalnych błędów. Niemal każdy ma je na sumieniu, lepiej ich unikać
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: TVP Kielce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News