Clinton miała listę kochanek prezydenta USA. Po każdej rozkoszy dopisywał nazwisko

Clinton miała listę kochanek prezydenta USA. Po każdej rozkoszy dopisywał nazwisko Źródło:

Amerykanie i obserwatorzy na całym świecie długo zastanawiali się dlaczego Clintonowie się nie rozwiedli. Rozwiązłe życie Billa Clintona i liczne romanse nie spowodowały, że Hillary zdecydowała się od niego odejść, mimo iż o wszystkich kochankach wiedziała.

Hillary Clinton przyjęła bardzo pasywną postawę wobec swojego niewiernego męża, który nie mógł się powstrzymać i sypiał z kolejnymi kobietami. Największego upokorzenia i poniżenia doznała kandydatka Demokratów, gdy na jaw wyszedł skandal z Monicą Lewinsky, która przeżywała z jej mężem upojne chwile w Białym Domu. Początkowo Hillary mówiła, iż jest to "prawicowy spisek", ale potem Bill sam się przyznał, co spowodowało, że musiała zniknąć z życia publicznego.

Załamana Hillary wymogła na mężu, by ujawnił jej wszystkie swoje romanse. Okazało się, że Monica Lewinsky nie była ani pierwszą, ani ostatnią jego kochanką. Bill sporządził więc listę swoich kochanek, którą udostępnił żonie. Po kolejnych skokach w bok dopisywał kolejne nazwiska.

Clinton pogodziła się z życiem u boku mężczyzny, który znajduje rozkosz u innych kobiet, Za wszelką cenę chciała jednak uratować ich kariery polityczne, które niewątpliwie zrujnowałby głośny rozwód.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News