Cleo żali się ze swojego "dramatu". "Nawet nie wiem, ile zarabiam"

Cleo żali się ze swojego "dramatu". "Nawet nie wiem, ile zarabiam" Źródło: youtube.com/CleoVEVO

Cleo podzieliła się swoim wielkim problemem, którym chciała wstrząsnąć opinią publiczną. Była uczestniczka Eurowizji postanowiła opowiedzieć o swoich zarobkach, które - według niej - są dla niej wielką niewiadomą. Z pomocą przyszli jej dziennikarze, którzy ujawnili, ile tak naprawdę gwiazda może mieć w swoim portfelu.

Cleo, która lata temu chciała wstrząsnąć europejskim rynkiem muzycznym, postanowiła opowiedzieć o swoim dramacie. O ile gwiazdy rodzimego show-biznesu bardzo często chwalą się wystawnym życiem i zasobnością zgromadzonego przez siebie majątku, o tyle eks uczestniczka Eurowizji nie była w stanie opowiedzieć o tym wszystkim. Wszystko przez niewiedzę na temat stanu swojego portfela. Na szczęście, piosenkarce z pomocą przyszli dziennikarze.

Cleo zmaga się z "dramatem". "Nie wiem, ile zarabiam".

Fani artystki przez długi czas zastanawiali się, ile może zarabiać artystka, która przed laty święciła wielkie tryumfy na krajowym rynku muzycznym. Wiele koncertów, tras i sprzedanych płyt musiało stanowczo wzbogacić artystkę. Ta jednak przez długi czas milczała na temat pieniędzy, ale całkowicie nie przez swoją skromność. Autorka piosenki "My Słowianie" sama po prostu nie wie, jaka jest zasobność jej portfela.

- Nawet nie wiem, ile zarabiam. Nie skupiam się na tym. Na kawę w sieciówce zawsze mam. Nie skupiam się na pieniądzach, skupiam się na pracy, która daje mi mnóstwo satysfakcji. Pieniążki to dla mniej pewnego rodzaju efekt uboczny. Oczywiście, bardzo pozytywny, bo dzięki nim mam co jeść i mogę przykładowo budować studio w moim mieszkaniu - ujawniła artystka w Fakcie.

Fakt pomógł artystce w oszacowaniu majątku

Dziennikarze tabloidu nie dali za wygraną artystce i zaczęli wyliczać, jakie potencjalnie może zanotować zyski gwiazda piosenki. Jak się okazuje, przez same dwa miesiące grania, artystka może liczyć zyski w milionach złotych i to zakładając, że wykona swój plan minimum w postaci ledwie dziesięciu występów.

- Już w maju zagra 11 koncertów, a przecież sezon dopiero się rozkręca - przypomina tabloid. Wystarczy, że do końca wakacji wystąpi po 10 razy w miesiącu, a to jest plan minimum, i już na jej konto wpłynie milion złotych - wyliczyli dziennikarze gazety.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polka jako 17-latka wystąpiła nago w filmie. To ZNISZCZYŁO jej karierę. Jej historia rozdziera serce!
  2. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Gwiazda TVP przeżyła dramat, padła na oczach widzów, to był tętniak. "Wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach"
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News