Citibank OSZALAŁ! Rozda wszystkim chętnym telefony za darmo, nie ma żadnego haczyka

Citibank OSZALAŁ! Rozda wszystkim chętnym telefony za darmo, nie ma żadnego haczyka Źródło: fot.youtube.com/ El Financiero Bloomberg

Citibank zszokował swoich klientów. Okazuje się, że korzystający z nowej promocji banku będą mogli uzyskać telefony komórkowe uznanej marki Xiaomi zupełnie za darmo. Ciesząca się wielką popularnością wśród Polaków instytucja bankowa swoją ofertą zainteresowała wszystkich miłośników technologii. Co trzeba zrobić, żeby zyskać nowiutki telefon? Warunki są banalnie proste.

Citibank od wielu lat cieszy się wielką popularnością wśród polskich klientów bankowych, którzy z przyjemnością korzystają z usług świadczonych przez bank. Teraz firma specjalnie dla swoich nowych klientów przygotowała niesamowitą promocję, która pozwoli nam wygrać drogocennego smartfona. Jak dostać telefon i kto może na niego liczyć?

Citibank zaskoczył klientów. Niesamowita promocja banku

Z promocji bankowców będą mogły skorzystać wszystkie osoby, które nie posiadająca głównej karty kredytowej Citibanku od 1.06.2015. Użytkownicy innych produktów i usług bankowych nie mają się jednak czego obawiać, bo oni nadal będą mogli skorzystać z promocji. Oprócz tego są postawione minimalne warunki dotyczące wieku i statusu majątkowego klienta. - Wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł - czytamy na stronie banku. Jeśli spełnimy te warunki, to musimy koniecznie złożyć wniosek o kartę kredytową Citibanku ze strony internetowej, która jest dedykowana do wzięcia udziału w promocji nie później, niż do 24 kwietnia 2019. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co się stanie po złożeniu wniosków?

Po tym, jak wypełniony drogą internetową wniosek trafi do oddziału, zadzwoni do nas konsultant telefoniczny, który to zapyta nas o udzielenie kilku zgód. M.in. na "przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych […] środkami komunikacji elektronicznej", " telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych". Po tym, jak udzielimy zgód, powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej bądź mobilnej banku oraz wykonać płatność sklepową bądź internetową o kwocie 1500 złotych. Musimy jej dokonać do 24 kwietnia 2019 roku. Im szybciej zrobimy płatność na wymienioną kwotę, tym szybciej otrzymamy telefon marki Xiaomi Redmi 6A. Pomimo tego, że telefon jest chińskiej marki, to nie musimy się martwić przesyłką z Aliexpress, a dodatkowo smarfon jest na 24-miesięcznej gwarancji.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Zarobki Kayah są POTĘŻNE! Jej majątek wprawia w osłupienie
  2. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  3. Emeryci dostaną większe świadczenia. Prezydent podpisał ustawę
  4. Andrzej Duda podpisał ustawę budżetową. W jakim stanie jest państwo polskie?
  5. Kaczyński wezwał ministra na Nowogrodzką. Nie było miło
  źródło: livesmarter.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu