We wtorek na antenie jednego z programów telewizyjnych pojawiła się dziennikarka, która niedawno wyznała prawdę o swojej śmiertelnej chorobie. Z uśmiechem i pełnym skupieniem poprowadziła poranne wydanie wiadomości. Pomimo trudnej sytuacji zdrowotnej, dotrzymała obietnicy danej widzom.

– Pora wrócić, nie w pełnym wymiarze, ale jednak. Bardzo się cieszę – tym komentarzem Joanna Górska zapowiedziała swój powrót w poniedziałkowy wieczór. Jej słowa spotkały się z niezwykłym entuzjazmem i ciepłym przyjęciem ze strony fanów. „Wspaniale, że pani wraca”, „Znowu słońce zaświeci”– to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołało jej oświadczenie.

Tajemnicze zniknięcie

Dziennikarka jakiś czas temu przestała pojawiać się na antenie. Fani nie kryli zdumienia. Nie wiedzieli, co się stało. Po pewnym czasie na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis, który wymagał nie lada odwagi.

– Czas powiedzieć, o co chodzi – napisała. Na dołączonym zdjęciu Joanna Górska pokazała się w chustce i tym samym wyznała prawdę o swojej chorobie.

– Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse – pisała prezenterka, poruszając tymi szczerymi słowami rzesze czytelników.

Joanna Górska to nie jedyna postać ze świata show-biznesu, która zmagała się z nowotworem. Niegdyś chorobę pokonał Kamil Durczok. Walkę o życie przegrał niestety Marcin Pawłowski, którego koledzy z „Faktów” wciąż wspominają w rocznicę śmierci.

źródło: kobieta.wp.pl

...

Zobacz również

fot. https://kobieta.wp.pl