Ciężarówką staranował policję pod Warszawą. Padły strzały, ogromna obława

Ciężarówką staranował policję pod Warszawą. Padły strzały, ogromna obława

W miejscowości Kiernozia znajdującej się około 50 kilometrów od Warszawy w stronę Łowicza doszło do niecodziennego zdarzenia. Kierujący tirem mężczyzna z niewiadomych przyczyn staranował policyjny radiowóz i zaczął uciekać. Mundurowi użyli broni palnej.

Pościg rozpoczął się od próby zatrzymania i skontrolowania tira przez policjantów. Kierujący pojazdem mężczyzna nie zamierzał jednak poddać się kontroli i taranując jeden z radiowozów, rozpoczął swoją ucieczkę.

Kiernozia: w stronę tira padły strzały

Ciężarówka uciekała od Małszyc w stronę Kiernozi. Ścigający ją mundurowi musieli skorzystać z broni palnej, by dokonać zatrzymania - przestrzelili opony tira. Niedługo potem ujęli uciekiniera. Nadal trwają jednak utrudnienia w ruchu drogowym w stronę Warszawy z racji ogłoszonej obławy i zamknięcia ulic. Aktualizacja: Odpowiedzialny za staranowanie radiowozu i ucieczkę przed policją to 31-letni mieszkaniec Błędowa w województwie łódzkim. Mężczyzna miał podczas domowej kłótni ze swoją matką dźgnąć ją kilkukrotnie nożem w klatkę piersiową. Przestępca, by uciec skorzystał z ciężarówki. Uciekając, napotkał policyjną kontrolę, którą postanowił ominąć, taranując jeden z radiowozów. Niedługo potem został zatrzymany. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotrowicz przyłapany na spotkaniu! Nie wybaczą mu
  2. Zadyma na spotkaniu PiS! Minister uciekła
  3. Brudziński zapadł się pod ziemię. Takiej wpadki jeszcze nie było
źródło: tosiedzieje.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News