Ciężarna Kaczyńska zlinczowana przez internautów. "Katoliczka wielokrotna rozwódka"

Ciężarna Kaczyńska zlinczowana przez internautów. "Katoliczka wielokrotna rozwódka"

Marta Kaczyńska, podobnie jak każda osoba obecna w mediach, musi się liczyć z hejtem, który jest obecny w polskim Internecie. Jednak teraz internauci przeprowadzili na niej prawdziwy lincz. Co się stało, że Kaczyńska zbiera takie cięgi w internecie?

Marta Kaczyńska oczekuje teraz narodzin swojego trzeciego już dziecka, które ma zamiar wychowywać wraz ze swoim aktualnym partnerem Piotrem Zielińskim. Para korzysta z wakacji i odpoczywa sobie, spokojnie oczekując na rozwiązanie. Jednak nawet w tak sielskich warunkach internauci nie odpuszczają bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, dla której zniewagi i krytyka internautów stały się już chlebem powszednim.

Marta Kaczyńska zlinczowana

Pod jednym z ostatnich wpisów Kaczyńskiej na Facebooku w sekcji komentarzy możemy podziwiać prawdziwy popis internetowej nienawiści. To, jakie słowa internauci kierują pod jej adresem, jest niczym innym jak linczem.  - Każdy sam odpowie za swoje czyny, ale może warto pomyśleć zanim, się coś zrobi. Jest pani przykładem dla wielu kobiet, ale jakim? To duża odpowiedzialność przed Bogiem - pisze jedna z internautek. Trzeba przyznać, że jest to jeden z delikatniejszych komentarzy, których jest cała masa na profilach Marty Kaczyńskiej w mediach społecznościowych. Głównym zarzutem wobec niej jest fakt, że PiS, z którym jest bardzo silnie utożsamiana, promuje wartości katolickie. Tymczasem Marta Kaczyńska jest rozwódką oraz jej pierwsze dziecko pochodzi z nieprawego łoża. Te fakty z jej życia są niczym sól w oczach wielu Polaków. - Katoliczka wielokrotna rozwódka - dodaje jeden z internautów. Dodatkowo jej bliskie relacje z wujem Jarosławem Kaczyńskim spowodowały, że jego polityka i pogląd, są z nią bardzo mocno identyfikowane i wiele osób nieprzepadających za prezesem PiS, swój gniew również kieruje przeciwko jego bratanicy. Te wszystkie czynniki powodują, że Marta Kaczyńska niemalże każdego dnia zmaga się nienawiścią wielu osób. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie jest Cafe Belga? Czy jest tam Taco Hemingway?
  2. Co się dzieje?! Dziwne zachowanie Kasi Tusk, nie chce go komentować
  3. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News