Ciężarna gwiazda szokuje. Internet okrąża jej nagie zdjęcie

Ciężarna gwiazda szokuje. Internet okrąża jej nagie zdjęcie Źródło: fot. instagram.com/kingakorta

Wiele gwiazd chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z opinią publiczną. Często robią to za pomocą mediów społecznościowych. Nie inaczej jest w tym przypadku. Ciężarna gwiazda nie po raz pierwszy pokazała się z ciążowym brzuchem. Tym razem jej zdjęcie wywołało burzę, bowiem kobieta pokazała na nim naprawdę dużo.

Kinga Korta znana jest między innymi z programu "Żony Hollywood", emitowanego na antenie TVN Style. Program opowiada historie Polek, które na co dzień mieszkają w Los Angeles. Chodzi o to, by pokazać ich szczęście, bogactwo czyli to, o czym marzą wszyscy ludzie. Ich życie to najlepsza definicja słynnego "american dream".

Ciężarna Kinga Korta nago

Zdjęcie, które gwiazda wrzuciła na Instagrama już żyje własnym życiem i obiega sieć. Możemy na nim zobaczyć samą Kingę Kortę, prezentującą zaawansowaną ciążę. Gwiazda jest na zdjęciu niemal naga, osłania jedynie swój biust. - Dziewięć miesięcy a ja przygotowuje się do "zakochania" na całe życie. Czas płynie tak szybko... on przyjdzie na świat już niedługo - napisała Korta w opisie zdjęcia. Patrząc na zdjęcie widać od razu, że kobieta jest niezwykle szczęśliwa. Wyraźnie nie może doczekać się chwili rozwiązania. Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka pomimo bardzo dojrzałego wieku. Bardzo się cieszy na ten moment i jak sama mówi, od początku chciała swoim szczęściem dzielić się z całym światem.

Kinga Korta ciężarna w "takim" wieku?

W pewnym momencie celebrytka stała się celem niezwykle brutalnego hejtu ze strony wielu internautów. Część z nich trafiła na informację, jakoby Kinga Korta miała 50 lat. Tak późne macierzyństwo jest dla wielu osób skandaliczną decyzją. Internauci zwracali uwagę na to, że kobieta będzie miała 70 lat, kiedy jej dziecko będzie wchodziło w dorosłość. Najwyraźniej dla części osób taka sytuacja jest skandaliczna i nie ma prawa w ogóle do niej dojść. Na te ataki Korta zareagowała jednoznacznie. Hejterom wyjaśniła, dlaczego chwali się swoim macierzyństwem i podkreśliła, dlaczego uważa je za coś pięknego bez względu na wiek. - Pokazując dość osobiste zdjęcia, chciałam pokazać, że wspieram matki w każdym wieku, bo macierzyństwo to coś, czego nigdy nie należy się wstydzić. W końcu tworzenie domu dla maleńkiej istotki nigdy nie powinno spotykać się z dezaprobatą. Według mnie to coś, co jest godne podziwu - napisała wówczas. - A moja 50-tkę celebrować będę dopiero za wiele lat - dodała, ucinając spekulacje na temat jej wieku. Kinga Korta fot. instagram.com/kingakorta Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Była wielką gwiazdą. Teraz jest na samym dnie
  2. Polsat zatrudnił Popka na stałe! Będzie ich główną gwiazdą
  3. Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu! „Naturalne piękno”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News