Cieszycie się? Płacimy kochance posła 5200 zł miesięcznie!

Cieszycie się? Płacimy kochance posła 5200 zł miesięcznie! Źródło:

Skandalu z coraz bardziej znanym posłem ciąg dalszy. Niestety zyskiwana ostatnio popularność nie jest związana z działalnością w Sejmie, a z żerowaniem na pieniądzach podatników.

Sprawa wywołuje coraz większe oburzenie wśród internautów. Wczoraj opisywaliśmy, że polityk płaci swojej kochance  za wynajem mieszkania 2 200 zł, który to koszt pokrywa Kancelaria Sejmu. Teraz okazuje się, że to wierzchołek góry lodowej.

Polski podatnik płaci krocie kochance posła

Polityk znalazł kolejny sposób na wyciągnięcie publicznych pieniędzy dla swojej kochanki. Bartosz Jóźwiak, bo o nim mowa zatrudnia bowiem kobietę w swoim biurze poselskim w Koninie. Podatnicy płacą za etat Sylwii D. 3000 zł brutto. Łącznie dzięki zażyłej znajomości z posłem kochanka Jóźwiaka otrzymuje 5 200 zł publicznych pieniędzy!

Bartosz Jóźwiak drąży niewygodny temat

Polityk Kukiz'15 twierdzi, że jest niszczony w związku z tym, że interesuje się ustawą hazardową. Jóźwiak przypomniał bowiem śmierć w dziwnych okolicznościach innego posła, który badał ten sam temat, a mianowicie śp. Rafała Wójcikowskiego. - To jest oczywista próba zdyskredytowania mnie i próba podważenia mojej wiarygodności jako posła. Spodziewałem się ataków, ze względu na trudne tematy, jakimi zajmuję się w Sejmie, a które godzą w interesy możnych - poinformował polityk.  - Teraz mogę się spodziewać jakichś prowokacji albo nawet kroków natury fizycznej - obawia się poseł Jóźwiak. Choć część internautów podziela teorię spiskową na temat "afery hazardowej" i doszukuje się drugiego dna w śmierci Wójcikowskiego, to wszyscy zgodnie uważają, że polityk podejmujący trudne tematy sam powinien być nieskazitelny. Okazuje się, że Bartosz Jóźwiak taki nie jest. Według użytkowników sieci, poseł, który ma skompromitowany wizerunek może zaszkodzić sprawie, o której wyjaśnienie walczy. Proponowane linki: 1. Ujawnione! Kochanka posła żyje na koszt podatnika 2. Setki rodzin będzie musiało oddać pieniądze z 500+ Źródło: Fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News