Koszmarna tragedia, wszyscy nie żyją. Cała Polska w żałobie

Koszmarna tragedia, wszyscy nie żyją. Cała Polska w żałobie

Ciecierzyn jest niewielką wsią położoną w województwie opolskim. 12 grudnia doszło tam do znaleziska, które wstrząsnęło całą Polską. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z najkoszmarniejszych tragedii tego roku.

Ciecierzyn to spokojne miejsce, gdzie znajduje się dosłownie kilkadziesiąt zabudowań. Wszyscy doskonale się znają i zazwyczaj pomiędzy mieszkańcami nie dochodzi do żadnych starć. Jednak to, co odnalazła policja na jednej z posesji, mrozi krew w żyłach. Cała sprawa została zgłoszona przez pracownika pomocy społecznej, który zauważył, że jedna z mieszkanek jest w ciąży. Jednak później nikt jej nigdy nie widział z wózkiem, czy dzieckiem na rękach.

Ciecierzyn: zakopane ciała noworodków

Kobieta początkowo zaprzeczała, żeby kiedykolwiek była w ciąży. Jednak sprawa mimo wszystko została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze bardzo szybko zainteresowali się tym zgłoszeniem i już 12 grudnia kobieta przyznała się do wszystkiego. Według informacji podanych w mediach 27-latka zeznała, że urodziła żyjące dziecko, które następnie spaliła w piecu. Kiedy koszmarna zbrodnia dobiegła końca, resztki zwłok zakopała na terenie posesji. Jednak to był dopiero początek historii rodem z najstraszniejszego koszmaru. Media donoszą, że po przyznaniu się do winy kobieta wskazała kolejne 3 miejsca zakopania zwłok swoich dzieci. Policja w tych punktach miała znaleźć następne ciała, które znajdowały się w różnym stadium rozkładu. To wskazuje, że ten obrzydliwy proceder trwał już od dłuższego czasu.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Całą sprawą zajęła się prokuratura, która teraz wyjaśnia wszelkie nieścisłości związane z tą sprawą, a jest ich naprawdę dużo. Po pierwsze trzeba określić, czy rodzina kobiety miała wkład w tę zbrodnię. Dom, w którym dokonano masakry jest niewielki, a na terenie posesji znajdują się jeszcze tylko 3 budynki gospodarcze. W takiej sytuacji ciężko uwierzyć, żeby rodzina, czy sąsiedzi o niczym nie wiedzieli. Przecież ktoś musiał zauważyć, że 27-latka była już cztery razy w ciąży, a na podwórku, czy w domu nie ma żadnych dzieci. Nie znane są również powody, które popchnęły kobietę do tak potwornego czynu.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Przyjaciółek miała wszystko! Tragiczny wypadek ją zniszczył
  2. Z Dodą dzieje się coś strasznego! Przerażające ZDJĘCIA obiegają media
  3. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Ojciec ostatecznie pogrąży Meghan Markle? Ujawnił gigantyczny skandal
Następny artykuł