Koszmarna tragedia, wszyscy nie żyją. Cała Polska w żałobie
Karol Zaborowski - 14 Grudnia 2018

Koszmarna tragedia, wszyscy nie żyją. Cała Polska w żałobie

Ciecierzyn jest niewielką wsią położoną w województwie opolskim. 12 grudnia doszło tam do znaleziska, które wstrząsnęło całą Polską. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z najkoszmarniejszych tragedii tego roku.

Ciecierzyn to spokojne miejsce, gdzie znajduje się dosłownie kilkadziesiąt zabudowań. Wszyscy doskonale się znają i zazwyczaj pomiędzy mieszkańcami nie dochodzi do żadnych starć. Jednak to, co odnalazła policja na jednej z posesji, mrozi krew w żyłach. Cała sprawa została zgłoszona przez pracownika pomocy społecznej, który zauważył, że jedna z mieszkanek jest w ciąży. Jednak później nikt jej nigdy nie widział z wózkiem, czy dzieckiem na rękach.

Ciecierzyn: zakopane ciała noworodków

Kobieta początkowo zaprzeczała, żeby kiedykolwiek była w ciąży. Jednak sprawa mimo wszystko została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze bardzo szybko zainteresowali się tym zgłoszeniem i już 12 grudnia kobieta przyznała się do wszystkiego. Według informacji podanych w mediach 27-latka zeznała, że urodziła żyjące dziecko, które następnie spaliła w piecu. Kiedy koszmarna zbrodnia dobiegła końca, resztki zwłok zakopała na terenie posesji. Jednak to był dopiero początek historii rodem z najstraszniejszego koszmaru. Media donoszą, że po przyznaniu się do winy kobieta wskazała kolejne 3 miejsca zakopania zwłok swoich dzieci. Policja w tych punktach miała znaleźć następne ciała, które znajdowały się w różnym stadium rozkładu. To wskazuje, że ten obrzydliwy proceder trwał już od dłuższego czasu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Całą sprawą zajęła się prokuratura, która teraz wyjaśnia wszelkie nieścisłości związane z tą sprawą, a jest ich naprawdę dużo. Po pierwsze trzeba określić, czy rodzina kobiety miała wkład w tę zbrodnię. Dom, w którym dokonano masakry jest niewielki, a na terenie posesji znajdują się jeszcze tylko 3 budynki gospodarcze. W takiej sytuacji ciężko uwierzyć, żeby rodzina, czy sąsiedzi o niczym nie wiedzieli. Przecież ktoś musiał zauważyć, że 27-latka była już cztery razy w ciąży, a na podwórku, czy w domu nie ma żadnych dzieci. Nie znane są również powody, które popchnęły kobietę do tak potwornego czynu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Przyjaciółek miała wszystko! Tragiczny wypadek ją zniszczył
  2. Z Dodą dzieje się coś strasznego! Przerażające ZDJĘCIA obiegają media
  3. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Ojciec ostatecznie pogrąży Meghan Markle? Ujawnił gigantyczny skandal
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News