śmieci
screen Telewizja Leszno
Bartłomiej Chudy - 17 Grudnia 2018

Makabryczna zbrodnia w Ciecierzynie. Zwłoki 4 dzieci w workach na śmieci

Ciecierzyn jest dziś na ustach całej Polski. Na jaw wyszły kulisy koszmarnej zbrodni popełnionej przez mieszkańców tej opolskiej miejscowości na czwórce własnych dzieci.

Ciecierzyn miejscem wstrząsającej tragedii. Światło dzienne ujrzały morderstwa pary na nowonarodzonych dzieciach. Jak donosi Onet.pl w minionym tygodniu prokuratura postawiła Aleksandrze J. zarzut zabójstwa narodzonej niedawno córki. Jako pierwszy alarm w sprawie podniósł lokalny ośrodek pomocy społecznej. To na wezwanie urzędników na prywatnej posesji mieszkalnej pojawili się śledczy.

Koszmarne zbrodnie pary. Ciecierzyn: Mordowali nowonarodzone dzieci

Na miejscu znaleźli szczątki czworga niemowlaków. Jak pisze Onet.pl trójka z nich znajdowała się w foliowych torebkach na śmieci w nieużywanym przez gospodarzy piecu. Zwłoki czwartego zostały "pochowane" w przydomowym ogródku. – W sprawie zbrodni w Ciecierzynie zabezpieczone zostało ciało jednego noworodka i szczątki trzech innych noworodków – cytuje Onet.pl rzecznika prokuratury w Opolu Stanisława Bara. Matka zamordowanych dzieci z miejsca przyznała się do zarzutów. Została aresztowana, podobnie jak jej mąż Dawid W., któremu śledczy zarzucili "pomocnictwo" w zbrodni. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Śledczy przyszli do niego później, gdy jego partnerka opowiedziała prokuratorom o swoich zatrważających praktykach.

Szukali jednego dziecka, znaleźli zwłoki czterech. Ten koszmar trwał latami

Początkowo śledczy chcieli prowadzić postępowanie w sprawie "zniknięcia" jednego dziecka. Makabryczne odkrycia na posesji dowiodły, że para konkubentów stosowała mordercze praktyki od dawna. Śledczy dowodzą dziś, że ten makabryczny proceder trwał od dobrych kilku lat. Z relacji Onetu dowiadujemy się, że pierwsza zbrodnia mogła nastąpić już w 2013 roku, a kolejne, odpowiednio - dwa i trzy lata później. Ostatnie zabójstwo miało miejsce dwa tygodnie temu. Ustalono, że 30 listopada na świat przyszła córka pary.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
stefan12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązaćCzytaj dalej
Gdyby nie wniosek lokalnego ośrodka pomocy społecznej morderstwa nie zostałyby udowodnione. Motywem pary do zabijania dzieci miały być... nalegania partnera, by w związku nie pojawiały się kolejne pociechy. Para wychowywała 6-letniego chłopca. Kolejnym dzieciom nie dała szansy na przeżycie. Aresztowani czekają teraz na rozprawę sądową. Za zabójstwa dzieci grozi im dożywocie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tą brutalną zbrodnią żyła cała Polska. Jasnowidz ujawnia, co dokładnie się stało, makabra
  2. Uprowadzenie i morderstwo słynnego polskiego dziennikarza. Służby ujawniają kulisy
  3. Katastrofalna pomyłka! Zamiast Powstańców, uczczono największych niemieckich zbrodniarzy
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. To przez niego Komenda cierpiał 18 lat! Ujawniamy, kim jest oskarżony o morderstwo Małgosi
dziennikarka2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJECzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News