Ciechanów: 3-latka odpaliła samochód. Nie żyje mężczyzna

Ciechanów: 3-latka odpaliła samochód. Nie żyje mężczyzna

Czasami chwila nieuwagi może doprowadzić do prawdziwej tragedii, zwłaszcza jeśli w pobliżu jest małe dziecko. 3-letnia dziewczynka odpaliła samochód, co skończyło się tragicznie.

Opiekowanie się dzieckiem często powoduje, że powinniśmy mieć niemal dosłownie oczy dookoła głowy. Niestety, czasem kiedy nie jesteśmy zbyt uważni, może wydarzyć się straszliwa tragedia. W spokojnej, niewielkiej miejscowości jaką jest Ciechanów doszło do strasznej tragedii. 3-letnia dziewczynka uruchomiła samochód i potrąciła 64-letniego mężczyznę. Zginął na miejscu.

Ciechanów świadkiem niewyobrażalnej tragedii

Do tragedii doszło, kiedy dziadek dziewczynki, razem z innym mężczyzną mył samochód. W środku znajdowało się dziecko, ale również i kluczyki w stacyjce. Do tego auto stało na biegu. Dziecko przypadkiem uruchomiło samochód, który wyrwał do przodu przygważdżając 64-latka do ściany domu. Kiedy przyjechały służby ratunkowe, poszkodowany mężczyzna leżał bez życia na ziemi. Mimo reanimacji nie udało się go uratować - zmarł na skutek odniesionych w wypadku obrażeń. Auto którym ruszyło dziecko, było z kolei zawieszone lewym progiem na schodach prowadzących do budynku mieszkalnego. Tragicznym wypadkiem zajmuje się prokuratura rejonowa w Ciechanowie. Prawdopodobnie postępowanie będzie prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ciężko sobie wyobrazić co czuje w tym momencie rodzina dziewczynki i 64-letniego mężczyzny.  1. Kazimierz Kutz zniszczony przez nowotwór. Reżyser ujawnia wstrząsającą prawdę
  2. Nazywano ją pierwszą, polską skandalistką. Dziś nie przypomina siebie
  3. Sablewska nie wytrzymała. Przez uczestniczkę popłakała się na wizji
Źródło: wiadomosci.wp.pl  
Następny artykuł