Przed ciążą usunęła 4 żebra. Powód tej decyzji przeraża

Przed ciążą usunęła 4 żebra. Powód tej decyzji przeraża Źródło: fot. pxhere.com

Ciąża wywołuje poważne zmiany w ciele kobiety. Jednak niektóre decydują się na naprawdę odważne i dziwaczne zabiegi, które znacząco ingerują w ich organizm.

Ciąża u niektórych kobiet wywołuje strach, że już nigdy nie wrócą do swojej wcześniejszej figury. Jednak dla niektórych pań walka o szczupłą talię stała się prawdziwą obsesją, a prawdziwą skrajność w tej kwestii stanowi niemiecka gwiazda Sophia Vegas, która w osiągnięciu swojego celu nie bała się nawet pójść pod skalpel, chociaż mało kto odważyłby się na taki zabieg.

Nawet ciąża jej nie powstrzymała

Sophia Vegas jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd na niemieckiej estradzie. Wszystko dlatego, że piosenkarka może pochwalić się najwęższą talią świata. W utrzymaniu takiej formy pomagają jej liczne gorsety, bez których nigdzie się nie rusza.

Gwiazda przeszła również kilka operacji plastycznych, a w tym powiększenia piersi do rozmiaru 70 K. Jednak to nie to wywołało największe zdziwienie i niedowierzanie wśród opinii publicznej, ponieważ Sophia Vegas usunęła sobie 4 żebra. Chcąc przejść taką operację musiała udać się do USA, ponieważ żaden lekarz w Niemczech nie chciał podjąć się takiego zabiegu.

W spełnianiu swojego marzenia nie przeszkodziła jej nawet ciąża. Sophia Vegas niedawno została szczęśliwą matką i zaledwie kilka tygodni po rozwiązaniu pochwaliła się w Internecie swoimi zdjęciami, na których widać, że jej figura wróciła do stanu jeszcze sprzed porodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że modyfikacje, jakie zastosowała w swoim przypadku Sophia Vegas są bardzo ekstremalne i mało kto zdecydowałby się na tak poważne zmiany w swoim ciele. Sprawia to, że wokół piosenkarki zebrała się bardzo duża grupa hejterów, którzy otwarcie krytykują jej wygląd.

Można znaleźć całą masę komentarzy, w których internauci wprost piszą, że 31-latka w ten sposób się zwyczajnie oszpeciła i wygląda na zdeformowaną. Jest to w dużej mierze wywołane tym, że większość osób lubi, kiedy kobieta ma zachowane proporcje swojej figury, a w tym przypadku są one znacząco zaburzone.

ciąża imgur.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Maja Sablewska bez ubrań wije się w pościeli. Niejednemu oczy wyjdą z orbit (FOTO)
  4. Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki
  5. Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską
  6. GIF wycofuje z aptek popularne leki. Lepiej wyrzućcie je natychmiast do kosza

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News