Kobieta od 14 lat jest w śpiączce. Wstrząsające, właśnie urodziła dziecko

Kobieta od 14 lat jest w śpiączce. Wstrząsające, właśnie urodziła dziecko

Ciąża dla wielu kobiet jest wyjątkowym momentem, kiedy to w ich ciele rośnie nowe życie. Jednak nie wszystkie cieszą się z tego, że zostaną matkami. Teraz media obiegła informacja o kobiecie, która od 14 lat jest w śpiączce i niedawno została matką.

Ciąża powinna być dokładnie zaplanowana i przede wszystkim wyczekiwana przez obie osoby, które już niebawem mają zostać rodzicami. Oczywiście czasami zdarza się, że dojdzie do tak zwanej wpadki. Znacznie gorsze jest jednak, kiedy dziecko zostanie poczęte na drodze gwałtu. W takim wypadku kobiety przechodzą przez prawdziwe piekło, jednak to, co zdarzyło się w jeden z amerykańskich placówek, wprost nie mieści się w głowie.

Ciąża podczas śpiączki

14 lat temu pewna Amerykanka prawie straciła życie poprzez utonięcie, jednak ostatecznie kobietę udało się uratować. Niestety zapadłą w śpiączkę, z której nie wybudziła się po dziś dzień. Kobieta została przeniesiona do specjalistycznego ośrodka, który miał zadbać o jej zdrowie i komfort do momentu wybudzenia się, ale ewidentnie coś, a raczej ktoś, nie został dopilnowany. Pod koniec ubiegłego roku w ośrodku rozniósł się potworny krzyk, jak wielkie musiało być zdziwienie personelu, który zauważył, że pacjentka właśnie zaczęła rodzić. Co więcej, jeden fakt zastanawia wiele osób, a mianowicie, jak to możliwe, że nikt nie zauważył, iż kobieta jest w ciąży. - Nikt nie wiedział, że jest w ciąży, dopóki nie zaczęła rodzić - zdradziła jedna z pracownic placówki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nikt nie ma wątpliwości, że w tym wypadku mamy do czynienia z gwałtem na kobiecie, która nawet nie mogła się bronić. Całą sprawą zajęła się policja oraz prokuratura, a ośrodek w Arizonie wprowadził dodatkowe zabezpieczenia, które mają na celu nie dopuścić, aby taka sytuacja kiedykolwiek się powtórzyła. Od teraz, jeżeli do pacjentki przychodzi mężczyzna, to obowiązkowo towarzyszy im jeszcze jedna kobieta. Jednak wciąż ciężko zrozumieć jak mogło dojść do tak gigantycznego zaniedbania ze strony personelu. Nie da się ukryć, że coś takiego nie powinno mieć miejsca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda zdruzgotany. Poruszające oświadczenie prezydenta
  2. Łzy napływają do oczu. Tak rodzice zmarłych nastolatek z Koszalina dowiedzieli się o tragedii
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Następny artykuł