Policja aresztowała mężczyznę, który odwoził żonę do szpitala. Rodząc musiała sama się zawieźć

Policja aresztowała mężczyznę, który odwoził żonę do szpitala. Rodząc musiała sama się zawieźć Źródło: Fot. Flickr

Ciąża jest często określana jako jeden z najpiękniejszych okresów w relacji każdej pary. Poród 32-letniej kobiety, o którym mówi dziś cały świat, przypadł jednak na niezwykle kontrowersyjny, oburzający wielu internautów czas. Jej mąż, który wiózł ją do szpitala, został bowiem nagle zatrzymany przez policję, przez co do kliniki musiała... dotrzeć sama.

Maria del Carmen Venegas opowiedziała właśnie mediom o zadziwiającej sytuacji, do której doszło w dniu przyjścia na świat jej dziecka. Joel Arrona Lara, z którym na co dzień pozostaje w szczęśliwym związku, został bowiem aresztowany w drodze do szpitala.

Ciąża zakończona porodem w kontrowersyjnych okolicznościach

Para zatrzymała się na stacji benzynowej w San Bernardino, gdzie  zatrzymali ich funkcjonariusze. Według mundurowych Lara jest bowiem podejrzany o udział w morderstwie, do którego doszło na terytorium Meksyku. Para wyjechała bowiem z tego kraju 12 lat temu, aby osiąść w Stanach Zjednoczonych. Chociaż oni sami nie mają pozwolenia na stały pobyt, ich dzieci są obywatelami USA.

Jak zareagowali internauci?

W internecie znaleźć można zdjęcia, na których widzimy aresztowanie mężczyzny. Uwieczniono na nich także zapłakaną i przestraszoną Venegas. Policjanci wylegitymowali oboje małżonków, jednak mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, które zostawił w pośpiechu w domu. Miało to przyspieszyć niespodziewane aresztowanie. Najbardziej oburzającym dla wielu internautów elementem sprawy był fakt, iż po zatrzymaniu męża kobieta musiała sama zawieźć się do szpitala... rodząc. Venegas twierdzi, że Lara jest dobrym, spokojnym człowiekiem, który nigdy nie popełnił żadnej zbrodni. Sam utrzymuje też całą rodzinę, o którą ma niezwykle dbać. Nie wiadomo jednak, czy jej słowa potwierdzą także amerykańskie i meksykańskie służby. Ciążące na mężczyźnie zarzuty są bowiem przecież bardzo poważne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Komputer obliczył datę KOŃCA ŚWIATA. Zostało niewiele czasu
  2. Ukochany wnuczek wziął nóż. Brutalnie znęcał się nad swoim 89-letnim dziadkiem
  3. Polacy się wściekną. Idą ogromne zmiany w dowodach osobistych
  4. Ciechocinek: Słyszała dziwne dźwięki spod łóżka. Kiedy tam zajrzała, prawie zemdlała
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News