Bliźniaki biją się w łonie matki. Niesamowite nagranie robi kolosalne wrażenie

Bliźniaki biją się w łonie matki. Niesamowite nagranie robi kolosalne wrażenie Źródło: screen youtube.com/BSW TOPSTORIES

Ciąża bez wątpienia nie jest lekka do przejścia dla kobiety. Jednak możliwość zobaczenia dziecka, które się w niej rozwija, jest ważniejsza niż wszystkie przeciwności. W tym przypadku podczas badania zaobserwowano coś bardzo dziwnego.

Ciąża jest dla kobiety ogromnym wysiłkiem. Poranne mdłości, najdziwniejsze zachcianki, wariujące hormony, bóle nóg i kręgosłupa. Jednak każda matka potwierdzi, że moment narodzin dziecka jest wart wszystkich tych nieprzyjemności. Jednocześnie ciąża owiana jest wieloma przesądami, a także zabobonami, mimo że współczesna medycyna stara się z nimi walczyć, jak tylko może. Wciąż zdarzają się sytuacje, które potrafią zaskoczyć również lekarzy.

Ciąża bliźniacza, która zaskoczyła cały świat

Kłótnie i przepychanki pomiędzy rodzeństwem to nic nowego i każdy, kto ma brata lub siostrę, doskonale o tym wie. Jako iskra zapalająca ląd może posłużyć nawet najmniejsza błahostka, a niektóre z takich starć potrafią przybierać naprawdę groteskowy wygląd. Jednak młodsze rodzeństwo zawsze ma asa w rękawie w postaci poskarżenia się mamie.

Problem może być tym większy w przypadku bliźniąt, które przecież spędzą ze sobą praktycznie całe dzieciństwo. Oczywiście bliźniaki łączy niesamowita więź, którą zrozumieją tylko osoby w takiej samej sytuacji, jednak ciągłe spędzanie ze sobą czasu doprowadza do naprawdę częstych sprzeczek, a te do rękoczynów.

Jakiś czas temu w Internecie pojawiło się nagranie, które zaskoczyło wszystkich. Bez wątpienia możemy w tym przypadku mówić o najmłodszych bokserach w historii. Wszystko dlatego, że podczas badania USG zaobserwowano, jak dwoje bliźniaków bije się, będąc jeszcze w łonie matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie zostało wykonane pod koniec ubiegłego roku, ale rodzice walecznej dwójki maluchów dopiero teraz postanowili podzielić się nim ze światem. Jednak to nie jedyna rzecz, która czyni tę ciążę wyjątkową, ponieważ te bliźniaki dzielą jeden worek owodniowy, a także łożysko, co zdarza się niebywale rzadko i nie ukrywajmy, jest niebezpieczne dla dzieci. Jedno z nich może zaplątać się w pępowinę drugiego, a to wprost może doprowadzić do tragedii.

Aparaty USG dały nam możliwość zaobserwowania wielu ciekawych rzeczy, które dzieją się w łonach matek. Dzięki nim mogliśmy zobaczyć np. że niemowlęta ssą kciuk jeszcze przed narodzinami, a także, jak połykają płyn owodniowy. Jednak czegoś takiego bez wątpienia jeszcze nie widzieliśmy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

 

źródło: Bezux

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News