Noworodek wywołał zbiegowisko na porodówce. Natychmiast po porodzie zaczął chodzić

Noworodek wywołał zbiegowisko na porodówce. Natychmiast po porodzie zaczął chodzić Źródło: youtube

Ciąża dobiegła końca. Nareszcie szczęśliwa mama mogła zobaczyć i dotknąć swoje maleństwo. Nie spodziewała się jednak, że zobaczy coś takiego. Noworodek natychmiast po urodzeniu zaczął chodzić, czym wprawił w zdumienie wszystkich zebranych w szpitalu.

Ciąża dopiero co się zakończyła - po długich dziewięciu miesiącach mama doczekała się porodu. Chociaż stało przed nią ciężkie wyzwanie, to podołała mu, wydając na świat pięknego chłopca. Pierwsze chwile z dzieckiem były bardzo wzruszającym momentem, ale też zaskakującym, bo maluszek, będąc zaledwie kilka chwil na świecie, zaczął chodzić. 

Ledwo co zakończyła się ciąża, a maluszek już chodził

Mama urodziła zdrowego, silnego i pięknego chłopca. Dziecko, które zobaczyła, było wszystkim tym, czego chciała. Była najszczęśliwsza na świecie, że po narodzinach jej synkowi nic nie dolega. To jednak nie było wszystko, czym mogła się cieszyć. Okazało się, że jej syn jest jeszcze bardziej wyjątkowy niż zakładała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Minęło ledwie parę minut od porodu. Położna położyła noworodka na swoim ramieniu, a gdy on pod małymi stópkami wyczuł twardą powierzchnię, natychmiast wprawił w ruch nogi i zaczął iść. 

To niesamowite zdarzenie zostało nagrane, dzięki czemu każdy może zobaczyć, jak noworodek chodzi. Zgodnie z tym, co twierdzą pediatrzy, dzieci zaczynają chodzić ok. 12 miesiąca życia. Ten maluszek zdecydowanie wyprzedził wszystkich i najprawdopodobniej został pierwszym dzieckiem na świecie, które tak szybko zaczęło chodzić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

W New Deli, w którym wydarzyła się ta historia, wszystkie osoby zebrane w szpitalu nie mogły w to uwierzyć. Przybiegali z różnych części budynku, żeby zobaczyć noworodka, który już potrafi chodzić. Szczęśliwa i dumna kobieta będzie miała na pamiątkę nagranie, które przy okazji w sieci bije rekordy popularności. Ale nie można się temu dziwić, bowiem widok jest naprawdę niespotykany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: parenting

Następny artykuł