Ciąża kobiety
Facebook.com/odessafive
Monika Majko - 30 Listopada 2020

Kobieta w ciąży pojechała na USG. Gdy lekarz zobaczył wyniki, zamarł, rodzice natychmiast zaczęli płakać

Ciąża była dla kobiety ogromną radością, razem z mężem nie mogli się doczekać dnia, kiedy powitają na świecie swoje kolejne dziecko. Podczas jednego z badań USG lekarz dokonał porażającego odkrycia, przyszli rodzice nie mogli uwierzyć w to, co im przekazał.

Ciąża była dla 36-latki spełnieniem marzenia, wraz z mężem wychowywali 3-letnią córkę, ale pragnęli mieć jeszcze jedno dziecko. Kiedy kobieta wybrała się na badanie USG, lekarze nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Przekazał przyszłym rodzicom szokujące wiadomości, tego się zupełnie nie spodziewali.

Ciąża przebiegała bez problemów

36-letnia Oksana Kobletskaya i jej mąż Sergey wspólnie wychowywali 3-letnia córeczkę, małżeństwo pragnęło jednak powiększyć rodzinę. Choć nie należeli do zamożnych ludzi, zdecydowali się na jeszcze jedno dziecko, a kiedy kobieta zaszła w ciążę, z niecierpliwością oczekiwali dnia, kiedy powitają kolejnego potomka na świecie.

Dramatyczny apel Kingi Rusin, dotarły do niej porażające informacje. Zdjęcia tylko dla wytrwałychDramatyczny apel Kingi Rusin, dotarły do niej porażające informacje. Zdjęcia tylko dla wytrwałychCzytaj dalej

W trakcie ciąży mieszkanka Odessy na Ukrainie wybrała się na rutynowe badanie USG, kiedy jednak w trakcie wizyty spojrzała na lekarza wpatrującego się w ekran maszyny do USG, wiedziała, że coś jest nie tak. Przerażona 36-latka oczekiwała najgorszych wiadomości.

Lekarz oznajmił przestraszonej kobiecie, ze jej ciąża jest wyjątkowa. Taki przypadek zdarza się mniej więcej raz na 55 milionów. Okazało się, że Oksana pod sercem nosi nie jedno dziecko, a piątkę. 36-latka nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

Lekarz poinformował kobietę, że jest w ciąży mnogiej

Przyszli rodzice byli zaskoczeni wiadomościami o ciąży mnogiej, w ich rodzinach nie było wcześniej takich przypadków. Oksana i Sergey nie mogli powstrzymać również niepokoju, związanego z odpowiedzialnością wychowania i utrzymania piątki małych dzieci.

36-latka długo nie mogła pogodzić się z tym, że ich rodzina tak znacznie się powiększy. Kobieta była przekonana, że wraz z mężem nie są gotowi na opiekę nad tyloma maluchami. Ich dotychczasowe plany musiały natychmiast ulec zmianie, a małżeństwo z przerażeniem oczekiwało porodu.

Oksana zaczęła rodzić w 30 tygodniu ciąży, jednak szpital, w którym planowała urodzić, był na to przygotowany. Poród pięcioraczków przyjmowało aż 8 lekarzy, którzy z niezwykłą ostrożnością witali na świecie kolejne maleństwa. Kobieta urodziła trzech chłopców i dwie dziewczynki.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Cała piątka rodzeństwa okazała się być zdrowa. Młoda mama była wycieńczona, ale i bardzo szczęśliwa. Początkowe obawy małżeństwa szybko ustąpiły, a zastąpiła je bezgraniczna radość i miłość do maluchów, które właśnie dołączyły do ich rodziny.

Informacje o nietypowym porodzie szybko obiegły całą Ukrainę. Dzieci Oksany to prawdopodobnie pierwsze pięcioraczki w kraju. Po kilku miesiącach małżeństwo przyznało, że niepotrzebnie się martwili. Rodzina świetnie sobie radzi, a maluchy są zdrowe i prawidłowo się rozwijają.

Oksana, Sergey oraz ich dzieci przenieśli się do innego miasta, a 36-latka założyła konto na Instagramie, gdzie regularnie wstawia zdjęcia swoich niemowlaków i ich starszej siostry. Internauci są zachwyceni rodziną i z ciekawością śledzą ich losy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News