Haniebnie upokarzają młodą Polkę w polskim mieście. Potrzebuje zaświadczenia, że nigdy nie była w ciąży

Haniebnie upokarzają młodą Polkę w polskim mieście. Potrzebuje zaświadczenia, że nigdy nie była w ciąży Źródło: pixabay.com/Victoria_Borodinova

Ciąża to obowiązek każdej Polki? Jak się okazuje, tak. Pewna kobieta postanowiła podzielić się na Facebooku tym, w jaki sposób jest regularnie upokarzana z powodu decyzji o nieposiadaniu potomstwa.

Ciąża, w której nigdy nie była i nie chciała być, zamieniła jej życie w istny koszmar. 35-letnia kobieta postanowiła podzielić się swoją historią z czytelnikami "Anonimowych Wyznań" - popularnej strony na Facebooku. Wspomniany fanpage cieszy się ogromnym zainteresowaniem i sporym gronem odbiorców. A wszystko za sprawą opowieści ludzi, którzy anonimowo dzielą się z internautami tym, co wydarzyło się w ich życiu. 

Ciąża - to zdecydowanie nie dla niej

- Jestem kobietą, mam 35 lat i nie chcę mieć dzieci. Od dziecka uważałam, że bycie matką nie jest dla mnie. I to nie tak, że dzieci nie lubię, bo z cudzymi dziećmi mogę się pobawić lalkami czy pobudować z klocków. Po prostu nie czuję powołania, by mieć własne. W związku z tym od zawsze spotykałam się z niezrozumieniem ze strony otoczenia - napisała na stronie kobieta.

Brzmi znajomo, prawda? Wiele Polek, które dobrowolnie nie decydują się na posiadanie potomstwa, spotyka się z całkowitym niezrozumieniem i brakiem poszanowania ich woli. Jednak plotki, które zaczęły krążyć w najbliższym otoczeniu kobiety, są naprawdę obrzydliwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

35-latka w swoim anonimowym wyznaniu na Facebooku wspomina, że założyła własną firmę i zaczęła robić karierę. W momencie osiągania swoich największych sukcesów na polu zawodowym, dowiedziała się od osób trzecich, że dokonała kilku aborcji.

- Jednocześnie dowiedziałam się od osób trzecich, że usunęłam pewnie już kilka ciąż, żeby nie zagroziły mojej karierze. Że co, proszę? Ja nigdy w ciąży nie byłam! No ale wszyscy naokoło wiedzą lepiej ode mnie i rozpowszechniają te plotki, stawiając mnie na równi z kryminalistką - żaliła się w sieci. 

Siła plotek jest porażająca

Kobieta napisała również, że wielu znajomych uwierzyło w brednie opowiadane na jej temat. Co więcej, wytykają ją palcami i krzywo się patrzą. Do szokujących sytuacji dochodzi nawet w miejscach publicznych! Jedna z koleżanek na ulicy nazwała ją morderczynią, co wykrzyczała jej prosto w twarz na oczach przechodniów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Zrozpaczona autorka przerażającego wpisu zastanawia się, czy nie załatwić od ginekologa dokumentu poświadczającego, że nigdy nie była w ciąży. Ma dość regularnego upokarzania jej i niszczenia jej dotychczasowego życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Następna dziura w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: Facebook / Anonimowe Wyznania

Następny artykuł