17-latka dostała do potrzymania nowo narodzonego synka. Sekundy później tragicznie zmarła

17-latka dostała do potrzymania nowo narodzonego synka. Sekundy później tragicznie zmarła Źródło: unsplash.com/Heather Mount

Ciąża często niesie ze sobą różnego rodzaju powikłania. 17-latka tragicznie zmarła po tym, jak dostała do potrzymania na rękach swojego nowo narodzonego synka. Do takich sytuacji nie dochodzi zbyt często, ale jednak czasem się zdarzają.

Ciąża tej nastolatki zakończyła się przyjściem na świat jej synka. Dziecko było zdrowe, ale w ciągu tych wyjątkowych 9 miesięcy dziewczyna musiała borykać się z pewnymi powikłaniami, które niestety miały swój tragiczny finał. Młoda matka zmarła kilka sekund po tym, jak dostała do potrzymania swoje nowo narodzone dziecko. 

Ciąża powodem do radości dla nastolatki 

Ciąża była dla Teegan Barnard z Hampshore powodem do radości. Miała zaledwie 17 lat, ale mimo to bardzo ekscytowała się wizją macierzyństwa i czuła, że jest gotowa do tej roli. Jej mama wspierała ją w tej decyzji i dzieliła się swoim doświadczeniem dotyczącym wychowywania potomstwa. 

Na pewnym etapie okazało się, że w związku z tym wyjątkowym stanem organizmu, pojawiły się pewne komplikacje. Poród zakończył się natomiast szczęśliwym przyjściem na świat synka. Jeżeli chodzi o jego matkę, to nie miała ona tyle szczęścia. Nastolatka niestety zmarła tuż po porodzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tragiczny finał 

Teegan Barnard nie mogła się już doczekać momentu, w którym pierwszy raz zobaczy swoje maleństwo. W trakcie ciąży doszło jednak do pewnych powikłań, które wpłynęły na stan zdrowia dziewczyny. Musiała się ona zmagać z niebezpiecznymi krwotokami. Gdy nadszedł dzień rozwiązania, doszły również jeszcze poważniejsze komplikacje. 

Jak się okazało, nastolatka musiała zmierzyć się z sytuacją, która zdarza się średnio raz na 30 000 porodów. Doszło bowiem do zatrzymania akcji serca. Lekarzom udało się wydobyć dziecko z łona matki. Na życzenie matki dziewczyny, noworodek trafił w jej ramiona tuż po przyjściu na świat. Natychmiast po odebraniu porodu, kadra medyczna zajęła się ratowaniem życia 17-latki. Mimo podjęcia resuscytacji, nie udało się jej uratować. Ciało dziewczyny przez miesiąc spoczywało w szpitalu, a najbliższa rodzina przy każdej możliwej okazji umieszczała w ramionach Teegan synka.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

- Chcę, aby zawsze była blisko niego… Byłaby najlepszą mamą na świecie. Tak bardzo go kochała, a nie miała okazji mu tego pokazać - stwierdziła mama dziewczyny i babcia maleństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Podczas programu na żywo poznała okrutną prawdę, która zmieniła jej życie. Cudem uniknęła śmierci
  5. Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł