Ciąża pani Izabeli przebiegała wzorowo. W ciągu kilku godzin wszystko przybrało dramatyczny obrót

Ciąża pani Izabeli przebiegała wzorowo. W ciągu kilku godzin wszystko przybrało dramatyczny obrót Źródło: freestocks/Unsplash

Ciąża przez cały czas przebiegała bez żadnych komplikacji. Niestety, na miesiąc przed porodem pani Izabela poczuła się gorzej, a jej stan pogarszał się z godziny na godzinę. Wystarczyło parę godzin, by cała sytuacja nabrała dramatycznego obrotu. Rodzina nie może pogodzić się z tym, co zaszło w szpitalu.

Ciąża przebiegała bez żadnych problemów. Pani Izabela z Bolesławca na 16 lipca miała zaplanowany poród. Na świat miał przyjść jej długo wyczekiwany syn, Julian. Niestety, jednego dnia wszystko się zmieniło. 

Ciąża przebiegała wzorowo. Nagle pojawiły się poważne komplikacje 

Rodzina z Bolesławca w województwie dolnośląskim od dawna starała się o dziecko. W końcu pani Izabela i jej mąż, Adrian dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Byli najszczęśliwsi pod słońcem, gdy lekarze potwierdzili wiadomość o ciąży. 

- Starliśmy się dość długo o dzieciątko i w końcu się udało. Zdecydowaliśmy się później na jednego z lepszych lekarzy w Bolesławcu, taką dostaliśmy opinię, chodziliśmy do niego regularnie - zdradził pan Adrian. 

Niestety, sytuacja drastycznie się zmieniła 5 czerwca. Wtedy kobieta zaczęła odczuwać bóle brzucha, o czym niezwłocznie poinformowała lekarza, który skierował ją na badanie KTG. Wynik był w normie, ale już trzy dni później stan zdrowia pani Izabeli był coraz gorszy. 

- W poniedziałek rano zaczęły się już duszności. Pojechaliśmy do Bolesławca na SOR, na spokoju totalnym. To jednak szpital zakaźny, więc wysłano nas do Lubania. Tam żona została przyjęta na izbie przyjęć, rozstaliśmy się - przekazał pan Adrian. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ciąża zakończyła się wcześniej. Lekarze w ostatniej chwili przewieźli kobietę do innego szpitala

- Dzwoniłam do niej i słyszałam, że ma duszności. Tłumaczyła, że przed nią badania. Gdy później zadzwoniłam, ordynator powiedział mi tylko, że stan jest ciężki. To było przed godziną 10:00. Zanim tam dojechałam, mogła być 13. Wówczas stan był bardzo ciężki. Ordynator powiedział, że wyniki są bardzo złe, że córka ma zespół HELLP - powiedziała mama pani Izabeli w rozmowie z dziennikarzami Polsat News. 

Kobieta została przewieziona do szpitala w Jeleniej Górze, gdzie przeprowadzone zostało cesarskie cięcie. Zarówno mama, jak i dziecko byli w ciężkim stanie po porodzie. - Rozintubowali dziecko. Dali mu czas na oddychanie, ale nie poradziło sobie i musieli z powrotem je zaintubować. Ogólnie zaczęło się robić wiotkie - przekazał świeżo upieczony ojciec. 

Obecnie pani Izabela podłączona jest do respiratora. Jej stan znacznie się poprawił. Odwiedziny na oddziale zostały wstrzymane i rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Zarówno rodzice pani Izabeli, jak i jej mąż, nie rozumieją, dlaczego została przewieziona w ostatniej chwili do innego szpitala. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ważna zmiana w Biedronkach od 1 lipca. Klientów od środy czeka duża niespodzianka

2. Dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu? Lekarze komentują

- Jeżeli lekarz odkrył, że te parametry zaczynają spadać, to powinien był zrobić cesarkę. Doktor twierdzi, że nie mógł jej zrobić, bo nie ma przystosowanego oddziału - przekazała z żalem matka pani Izabeli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić
  3. Woda porwała samochód, utknął pod mostem. Wstrząsające zdjęcia z polskiej miejscowości
  4. Wielkie zmiany w „The Voice of Poland”. Dwie wielkie gwiazdy walczą o fotel jurora, kogo byście wybrali?
  5. Porażające dane z Polski. Od początku wakacji życie straciło już 15 osób, każdego dnia nowe ofiary
  6. Małgorzata Trzaskowska wbiła szpilę Agacie Dudzie. Pierwsza dama na pewno nie będzie zadowolona

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News