Zagraniczny tabloid poinformował, że Meghan Markle jest w ciąży. Zdradzili też płeć dziecka i miesiąc

Zagraniczny tabloid poinformował, że Meghan Markle jest w ciąży. Zdradzili też płeć dziecka i miesiąc Źródło: wikipedia Mark Jones

Ciąża w rodzinie królewskiej. Jak podaje zagraniczny tabloid, już niedługo na świecie pojawi się kolejne royal baby. Okazuje się, że Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka. Tabloid podał także płeć i miesiąc.

Ciąża Meghan Markle od dawana obecna jest w mediach na całym świecie. Plotki na ten temat zaczęły pojawiać się, kiedy żona księcia Harry'ego usunęła się w cień i przestała pokazywać się publicznie. Zgodnie z doniesieniami, które przekazał zagraniczny tabloid "OK", przyczyną takiego zachowania jest druga ciąża. 

Ciąża Meghan Markle? Tabloid zdradza płeć i miesiąc

Cała sieć huczy od plotek na temat drugiego dziecka Meghan Markle. W zagranicznym tabloidzie zamieszczony został obszerny materiał, w którym potwierdzone zostają wszelkie plotki. Ciąża miałaby być już zaawansowana, bo z przypuszczeń dziennikarzy wychodzi na to, że Meghan Markle jest już w siódmym miesiącu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W materiale opublikowana została także wiadomość, jakiej płci będzie drugie dziecko pary. Okazuje się, że niebawem na świecie miałaby pojawić się córka. Wszyscy fani całej rodziny królewskiej mają nadzieję, że doniesienia okażą się prawdziwe. 

- Pierwszymi ludźmi, którym o tym powiedzieli, byli książę Karol i księżna Camilla, oboje byli zachwyceni. Następni byli książę William i księżna Kate, którzy byli równie szczęśliwi - tabloid cytuje anonimowego informatora.

Ciąża nie została oficjalnie potwierdzona

W przypadku każdej ciąży osoby z rodziny królewskiej, wydawane było oficjalne oświadczenie z pałacu. Nie wiadomo, czy w sytuacji, w której Meghan Markle razem z mężem zrezygnowali z pełnienia obowiązków płynących z przynależności do rodziny królewskiej, zostanie wydane oświadczenie na temat kolejnego dziecka. 

Dzisiaj grzeje: Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Ani Meghan Markle, ani książę Harry nie potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. Fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na ten moment, by świętować razem z przyszłymi rodzicami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Nieprawdopodobnie smutna wiadomość, minister finansów popełnił samobójstwo. Mieszkańcy sąsiada Polski pogrążeni w żałobie
  4. Nie żyje autor hitu, który znają wszyscy Polacy. Jego córka przekazała tragiczne informacje
  5. Agnieszka Chylińska poniosła wielką stratę, ale się nie poddaje. Skierowała do fanów bardzo ważne słowa
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News