Sabina odstawiła antykoncepcję, a jej partner nic o tym nie wie. "Chcę go zatrzymać przy sobie, nie wymyślono lepszego sposobu"

Sabina odstawiła antykoncepcję, a jej partner nic o tym nie wie. "Chcę go zatrzymać przy sobie, nie wymyślono lepszego sposobu" Źródło: Pixabay/GabiSanda

Ciąża to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu kochających się osób. Niestety czasami może stać się inaczej, kiedy tylko jeden z partnerów pragnie mieć potomka. Sabina postanowiła odstawić antykoncepcję nie konsultując tego z ukochanym. Powód jej decyzji jest bulwersujący.

Ciąża powinna być przemyślaną decyzją obydwojga partnerów. Jeśli dwie osoby pragną mieć dziecko tak samo mocno, to z pewnością będzie to dla nich wyjątkowe i piękne wydarzenie. Niestety w tym przypadku ukochany Sabiny nic nie wie o jej planach powiększenia rodziny. Kobieta odstawiła antykoncepcję i nie poinformowała o tym swojego chłopaka.

Ciąża sposobem na zatrzymanie przy sobie ukochanego

Sabina jest młodą kobietą, która do szaleństwa zakochała się w pewnym mężczyźnie. Według jej opinii chłopak to absolutny ideał. Dziewczyna wie, że mnóstwo jej konkurentek chciałoby go odbić. Kobieta jednak nie dopuszcza takiego scenariusza do myśli i stwierdziła, że musi zatrzymać przy sobie ukochanego. Uważa, że zajście w ciąże będzie najlepszym sposobem. 

Dziewczyna odstawiła antykoncepcję hormonalną

Dotychczas Sabina przyjmowała antykoncepcję hormonalną, a dodatkowo jej partner używał prezerwatywy. Szanse na zajście w ciążę były zatem bliskie zeru, jednak gdy kobieta uświadomiła sobie, że za wszelką cenę musi zatrzymać przy sobie partnera, odstawiła antykoncepcję i poprosiła, aby mężczyzna również nie stosował zabezpieczeń. Sęk w tym, że chłopak kompletnie nie wie o tym, że jego dziewczyna nie przyjmuje już hormonów.

- Trafiłam na faceta idealnego, więc konkurencja jest spora. Chcę go zatrzymać przy sobie, a niestety nie wymyślono jeszcze lepszego sposobu. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Czuję instynkt macierzyński, a on świetnie sprawdzi się jako tatuś - stwierdziła Sabina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna zaufał kobiecie i jest przekonany, że antykoncepcja, którą dziewczyna rzekomo stosuje wystarcza. Jednak pomimo czynności seksualnych bez zabezpieczeń, Sabina do tej pory jeszcze nie zaszła w ciążę. Obawia się, że któreś z nich może mieć problemy z płodnością, bądź co gorsza podejrzewa partnera o stosowanie środków plemnikobójczych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Sabina jest załamana, bo jak na razie jej idealny plan nie wypalił. Mimo uprawiania seksu w dni płodne i odstawieniu antykoncepcji, ciąży jak nie było tak nie ma. To przykre, że dziewczyna obmyśliła tak perfidny plan zatrzymania przy sobie chłopaka. Jeśli jej pomysł się w końcu powiedzie, to być może partner do końca życia będzie myślał, że była to wpadka, a nie celowe działanie jego kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News