Kobieta spodziewała się bliźniaków. Podczas rutynowego badania USG na monitorze pokazał się porażający obraz

Kobieta spodziewała się bliźniaków. Podczas rutynowego badania USG na monitorze pokazał się porażający obraz Źródło: piqsels.com Creative Commons Zero - CC0

Ciąża przebiegała jak najbardziej prawidłowo, oprócz nudności i zmęczenia kobieta nie zauważyła innych niepokojących objawów. Dopiero rutynowe badanie USG pokazało przerażającą prawdę, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Kolejna ciąża kobiety była dla niej ogromnym zaskoczeniem - tym razem musiała przygotować się na przyjście na świat bliźniaków. Tym bardziej postanowiła o siebie zadbać i pilnować wszelkich terminów wizyt u ginekologa. Podczas jednego z badań wszyscy obecni w pokoju wręcz zamarli.

Ciąża przyniosła jej wiele radości. Potem nastąpiły chwile ogromnego smutku

KisLevonia Givens była szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Zawsze chciała mieć dużą rodzinę, ale kolejna ciąża mocno ją zaskoczyła. Według lekarza spodziewała się bliźniąt - za kilka miesięcy na świecie miała przywitać synka oraz córeczkę. Jednak podczas jednego z kolejnych badań USG ginekolog zauważył, że dziewczynka, która miała mieć na imię Patience, zniknęła. Przyszła mama była zdruzgotana.

Lekarz wyjaśnił jej, że czasami w przypadku przyjścia na świat dwójki dzieci, pojawia się "zespół zanikającego bliźniaka". Silniejsze dziecko dosłownie "wchłania" to słabsze, czasami płód samoczynnie jest wchłaniany w ciało matki, bez żadnych większych komplikacji i konsekwencji. Kobieta z czasem pogodziła się, że nigdy nie przytuli swojej córeczki. Jednak kiedy nadeszła chwila porodu, zaskoczona pielęgniarka pokazała jej dziwne znamię, znajdujące się na ciele maluszka.

Synek miał na kolanie dziwne znamię, wyglądało bardzo znajomo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zszokowało mnie to, ale byłam szczęśliwa i uśmiechnięta. To było niesamowite. To niesamowite, co potrafi ludzkie ciało. Jego znamię wygląda tak jak jego rodzeństwo w 10. tygodniu ciąży. Ono zawsze będzie mu przypominało o jego nienarodzonym bliźniaku - opowiada zszokowana mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczona żona Królikowskiego w końcu zabrała głos. Przekazała tylko 7 słów
2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

28-latka doskonale wiedziała, że siostra Payelona jest słabsza, miała jedynie nadzieję, że nienarodzone dziecko do końca walczyło o to, by być równie silne co jej brat bliźniak. Payelon okazał się być dominujący nie tylko w brzuchu mamy - po przyjściu na świat rośnie i rozwija się szybciej niż inne dzieci. KisLevonia martwiła się o zdrowie chłopca, urodził się 3 tygodnie przed zaplanowanym terminem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Fot. facebook.com/KisLevonia Givens

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News