Informacje ujawnione przez sąsiadów odbierają mowę. Odkryli, co matka 9 dzieci robi z 20-letnim synem

Informacje ujawnione przez sąsiadów odbierają mowę. Odkryli, co matka 9 dzieci robi z 20-letnim synem Źródło: screen / dailyMail.com

Ciąża, w którą zaszła jako nastolatka, zdecydowanie ją przerosła. Po wielu latach sąsiedzi kobiety ujawnili niepokojące informacje o tym, co robi z dorosłym synem. Są w prawdziwym szoku.

Ciąża, która zaskoczyła ją w nastoletnim wieku, zupełnie ją przerosła. Swojego syna oddała do adopcji. Zobaczyła go dopiero po 18 latach. Sąsiedzi kobiety ujawnili niepokojące informację o tym, co matka 9 dzieci robi ze swoim dorosłym synem. Lokalna społeczność była zszokowana.

Caleb został oddany do adopcji zaraz po urodzeniu. 16-letnia dziewczyna nie była gotowa na to, żeby zostać matką. 18 lat później chłopak skontaktował się z matką i poprosił, żeby zabrała go z domu przyszywanego ojca z Teksasu. Od tego momentu zamieszkali razem w przyczepie kobiety w Clovis w stanie Nowy Meksyk.

Ciąża była dla niej wielkim zaskoczeniem

Sąsiedzi Moniki Mares ujawnili niedawno niepokojące informacje o relacji, która łączy matkę z 20-letnim synem. Starali się to ukrywać, ale okazało się, że są w sobie zakochani i żyją w związku. Nie widzą w tym niczego złego. Kobieta jest gotowa zaryzykować i porzucić dla niego resztę swoich dzieci. Ma ich jeszcze ośmioro.

To, co spotkało tę parę, w psychologi nazywa się genetycznym pociągiem seksualnym. Opiera się na efekcie Westermarcka, który zakłada, że posiadamy wrodzoną niechęć seksualną do bliskich osób, z którymi spędziliśmy pierwsze lata życia. W wypadku, kiedy wychowujemy się z dala od nich, może pojawić się wyjątkowo silny pociąg seksualny. Matka, po spotkaniu ze swoim synem, którego oddała do adopcji, może się w nim zakochać i chcieć współżyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża zupełnie ją przerosła. Pierworodnego syna oddała do adopcji

Sprawą zajął się prokurator i oskarżył Monicę i Caleba o kazirodztwo. Para ma zakaz zbliżania się do siebie. W przypadku złamania go Mares grozi trafi do więzienia, a władze odbiorą jej prawo do opieki nad pozostałymi dziećmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Nietypowi zakochani chcą jednak walczyć o swój związek. Planują przeprowadzić się do stanu, w którym kary za kazirodztwo są mniej dotkliwe. Kibicuje im m.in. były partner Monici, ojciec dwójki jej najmłodszych dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole samochodu? Uważaj, niebezpieczeństwo nadciąga
  4. Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

źródło: Popularne

Następny artykuł