Wszyscy byli przekonani, że jest w ciąży. Kiedy się pochyliła, poznali całą prawdę

Wszyscy byli przekonani, że jest w ciąży. Kiedy się pochyliła, poznali całą prawdę

Ciąża miała uchronić ją przed dodatkowymi kosztami. Kobieta dokładnie wszystko zaplanowała. Kiedy myślała, że wszyscy jej uwierzyli, zdarzył się wypadek i cała prawda wyszła na jaw.

Ciąża, w którą wszyscy uwierzyli, była dla kobiety planem na uniknięcie dodatkowych opłat. Dokładnie zaplanowana akcja legła w gruzach, gdy kobieta się schyliła. Odkryli, co ukryła pod ubraniem i nie mogli w to uwierzyć.

Ciąża miała uchronić kobietę przed dodatkowymi wydatkami

Dziennikarka Rebecca Andrews miała lecieć z Sydney do Melbourne. Postanowiła przeprowadzić eksperyment. Wybrała linie lotnicze Jetstar, które słyną z odwoływania lotów i obciążania klientów masą dodatkowych opłat za nadbagaż. Wszystko nagrała i umieściła na swoim Instagramie.

Jej plan był bardzo prosty. Przykleiła do pleców swojego laptopa, a ładowarkę zawinęła w ubrania i ukryła pod bluzką. W ten sposób stworzyła iluzję, że jest w ciąży. Miało ją to uchronić przed kosztami, jakie poniosłaby za dodatkowy bagaż. Jej dokładnie zaplanowana akcja legła jednak w gruzach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża była jej wyjściem awaryjnym, akcja jednak nie poszła zgodnie z planem

Rebecca przeszła przez odprawę, zeskanowała bilet i już była w drodze do samolotu, gdy zdarzył się wypadek. Kobieta pochyliła się, a komputer, który miała na plecach, wysunął się spod ubrania i spadł na podłogę. Wtedy wszyscy zorientowali się, że to oszustwo.

– Uwierzylibyście, że minutę po tym, jak zeskanowałam swój bilet i szłam do samolotu, upuściłam go i pochylając się, laptop się wysunął? Wpadłam na 100 procent – mówiła kobieta w wywiadzie dla FOX News.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Po ewidentnej wpadce było jasne, że kobieta chciała przechytrzyć linie lotnicze. Została obciążona dodatkowymi kosztami za bagaż w kwocie 40 dolarów.

uploaded
Instagram / thebecaandrews

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Wprost

Następny artykuł