Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca

Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca Źródło: iStock.com

Druga ciąża przebiegła zupełnie inaczej, niż się spodziewała. Gdy wykonała badanie USG, zdjęciem jeszcze nienarodzonego maleństwa podzieliła się w sieci, a wówczas wydarzyło się coś, co zapamięta do końca życia.

Ciąża to niezwykły czas w życiu przyszłej mamy, która przez 9 miesięcy nosi pod swoim sercem maleństwo. Okres wyczekiwania jest o wiele przyjemniejszy i wyjątkowy, gdy ciężarna może w tym czasie liczyć na swoich bliskich, którzy wspierają ją w każdej sytuacji. Bywają jednak sytuacje, że wśród przyszłych mam nie ma już osób, które były najbliższe ich sercu. 

Kolejna ciąża była spełnieniem jej marzeń, ale nie potrafiła w pełni się z niej cieszyć 

Shantel Carrillo z San Diego była w drugiej już ciąży, jednak między wyczekiwaniem kolejnego potomka, a zajmowaniem się się pierwszym, jej myśli wciąż krążyły wokół czegoś zupełnie innego. Kobieta nieustannie wspominała ukochanego ojca, który odszedł jakiś czas temu i nie miał tym samym możliwości, by poznać drugą wnuczkę. 

Carrillo starała się jednak robić wszystko, by w spokoju przejść okres ciąży, dlatego zajmując sobie czas innymi zajęciami, próbowała nie myśleć o stracie. Była bardzo podekscytowana, gdy zbliżała się kolejna wizyta na USG, podczas której mogłaby zobaczyć swoje rozwijające się dziecko. Nie podejrzewała, że wydarzy się coś takiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdjęciem USG pochwaliła się w sieci. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół 

Shantel z dumą zamieściła zdjęcie USG w sieci, gdzie widać jej jeszcze nienarodzone maleństwo. Nie posiadała się ze szczęścia, bowiem termin porodu był coraz bliżej. Była jednak w wielkim szoku, gdy internauci zamiast podzielić jej radość, byli wręcz przerażeni tym, co zobaczyli na zdjęciu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Wszyscy zgodnie dostrzegli, że obok główki dziecka była jeszcze jedna głowa, jednak nie był to wcale bliźniak. Szybko zaczęli informować kobietę o swoim odkryciu, a gdy ta dokładniej przyjrzała się zdjęciu, zamarła z wrażenia. Dostrzegła tam twarz swojego nieżyjącego ojca, który czule całował kolejną wnuczkę. By mieć pewność, spojrzała na fotografię, na której mężczyzna trzymał na rękach pierwsze dziecko Carrillo i nie miała już żadnych wątpliwości. Zrozumiała, że ojciec chciał takim sposobem pokazać jej, iż cały czas czuwa nad nią i dziećmi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News