Lekarze otworzyli brzuch kobiety w ciąży. Od razu zrozumieli, że dziecka tam nie ma, szybko zaczęli działać

Lekarze otworzyli brzuch kobiety w ciąży. Od razu zrozumieli, że dziecka tam nie ma, szybko zaczęli działać Źródło: Facebook Amber Hughes

Ciąża była marzeniem tej kobiety. Kiedy lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie, od razu zauważyli brak dziecka w łonie matki. Nie wiedzieli co się dzieje i musieli bardzo szybko działać.

Ciąża tej kobiety zakończyła się w bardzo nietypowy sposób. Lekarze zdecydowali się na otwarcie brzucha pacjentki. Przeżyli ogromne zaskoczenie, kiedy dostrzegli, że nie ma tam dziecka. Reakcja musiała być natychmiastowa.

Ciąża z komplikacjami 

To była już czwarta ciąża, którą przechodziła kobieta. Poprzednie trzy przebiegły bez większych problemów. Nie działo się podczas nich nic nadzwyczajnego. Jednak czwarta okazała się zupełnie inna w przebiegu niż poprzednie. W siódmym miesiącu kobieta poczuła, że to już ten czas i jej dziecko chce przyjść na świat. Udała się do szpitala.

Lekarze wiedzieli, że to stanowczo zbyt wczesny czas na poród. Konieczne było przeprowadzanie badań. Ustalanie, czy ciąża przebiega prawidłowo, zajęło 36 godzin. Po tym czasie lekarze podjęli decyzję o cesarskim cięciu. Jednak z czymś takim nie spotkali się w całej swojej medycznej karierze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ogromne zaskoczenie lekarzy 

Kiedy otwarto brzuch kobiety, lekarze na sali pobledli. Kompletnie nie wiedzieli co się stało. W całych swoich karierach zawodowych nie spotkali się z czymś takim. Dziecka tam nie było. Na sali operacyjnej nastała panika. Nikt nie spodziewał się, że dziecko po prostu zniknie. Poszukiwania na szczęście nie trwały długo i nietypowa zguba się odnalazła. Okazało się, że noworodek postanowił pojawić się na tym świecie naturalną drogą i bez ingerencji osób trzecich. 

Wszyscy się uspokoili kiedy dziecko się odnalazło. Jednak trzeba przyznać, że ta sytuacja wywołała niemałe zaskoczenie. Z uwagi na to, iż dziewczynka urodziła się dwa miesiące wcześniej niż powinna, musiała zostać w szpitalu. Nabrała tam sił, dzięki którym będzie mogła rozwijać się w prawidłowy sposób. Nie da się ukryć, że dziecko przyszło na świat w wyjątkowych okolicznościach.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy modlili się, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda
2. Ogromny hejt na szcześcioraczki z Polski. Fala okrucieństwa

Całą sytuację przedstawił światu ojciec dziecka, który cały czas znajdował się na sali operacyjnej. Nietypowa ciąża kobiety bardzo go zmartwiła. Jednak mężczyzna dzielnie trwał przy swojej ukochanej. Kiedy zauważył panikę wśród lekarzy, niezwykle przejął się tą sytuacją. Był skonsternowany i zły. Jednak szczęśliwe odnalezienie małej zguby i przeprosiny za niedopatrzenie okazały się wystarczającą rekompensatą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Robert Kubica o włos od wypadku. Groźny incydent na zakręcie (WIDEO)
  3. Poruszające słowa szefa TVN o Agnieszce Woźniak-Starak. Widzowie poznali prawdę
  4. Pies nie może chodzić, gołąb nie potrafi latać. Zostali najlepszymi przyjaciółmi, ciężko powstrzymać łzy
  5. Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News