To nie ciąża ani tłuszcz. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli w brzuchu kobiety

To nie ciąża ani tłuszcz. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli w brzuchu kobiety Źródło: .

Wielu mogłoby pomyśleć, że to zaawansowana i mnoga ciąża. Kobieta miała przeogromny brzuch. Nie był to jednak tłuszcz, ani zbliżający się na świat potomek. To, co lekarze znaleźli w jej brzuchu przyprawia o dreszcz grozy. Takie przypadki zdarzają się naprawdę bardzo rzadko.

Ciąża to pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy kobiecie zaczyna zaokrąglać się brzuszek. W tym wypadku było jednak inaczej. Pewna mieszkanka Meksyku zauważyła, że jej brzuch rośnie w bardzo nietypowy sposób. Była pewna, że to skutek niewłaściwego odżywania, prawda okazała się jednak o wiele bardziej zaskakująca. Nawet lekarze nie mogli ukryć zdumienia, gdy poznali przyczynę.

Nic nie pomagało na rosnący brzuch. W końcu kobieta poszła do lekarza

Młoda Meksykanka jak wiele kobiet na świecie, chciała zrzucić parę kilogramów. Na całym ciele widać było zmianę, wyjątek stanowił wyróżniający się, duży brzuch. Na jej ciele zaczęło pojawiać się coraz więcej rozstępów, a codzienne funkcjonowanie było znacznie utrudnione.

Mimo stosowania wielu diet, brzuch kobiety ciągle rósł. Zaniepokojona tym stanem rzeczy udała się w końcu do lekarza. Nie spodziewała się jednak, co za chwilę usłyszy. W szoku był nawet lekarz, który przysięgał, że pierwszy raz widzi coś takiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie była ciąża, ani tłuszcz. Trudno uwierzyć, co rosło w ciele tej kobiety

Brzuch kobiety wyglądał tak, jakby była ona w ciąży i to co najmniej z pięcioraczkami. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że w kobiecie urosła olbrzymia torbiel jajnika, która ważyła ponad 30 kilogramów. Konieczna okazała się operacja. Wycięcie gigantycznej torbieli trwało ponad pięć godzin. 

Całe szczęście zabieg przeszedł bez żadnych komplikacji, a kobiecie udało się pozbyć 30-kilogramowego towarzysza. Dziś jej brzuch nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych, jednak ten obraz na długo pozostanie w pamięci i jej i lekarzy.

Brzuch kobiety przed operacją, fot. screenshot z zobaczto.pl

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Ewa Farna skrzętnie ukrywała męża przed mediami. Ma gigantyczny majątek, kim jest?
  4. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  5. Porażająca metamorfoza córki Przybylskiej. Oliwia Bieniuk została zjawiskową blondynką (FOTO)
  6. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu