Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną Źródło: .

Ciąża ukochanej suczki była świetną wiadomością dla całej rodziny. Jednak z biegiem czasu zaczęły się dziać rzeczy, które coraz bardziej wszystkich niepokoiły. Jej brzuch stał się tak wielki, że zachodziły poważne obawy o życie psa. Podczas porodu okazało się, co było przyczyną takiego stanu rzeczy. Nikt nie krył zaskoczenia.

Ciąża suczki, która jest pupilem rodziny, stała się wielkim wydarzeniem. Wszyscy domownicy byli bardzo szczęśliwi na myśl o tym, że już niedługo psia rodzina powiększy się o szczeniaki rasy chihuahua. Jednak pierwsza radość z biegiem czasu zaczęła się przeradzać w coraz większe obawy o życie suczki. Wszystko przez jej brzuch, który nie przestawał rosnąć.

Ciąża suczki zaniepokoiła wszystkich. Jej brzuch urósł do niebotycznych rozmiarów

Właściciele, widząc pierwsze objawy innego zachowania swojej pupilki, od razu zabrali ją do weterynarza, który po kilku chwilach przekazał im radosną nowinę. Chihuahua o imieniu Coco doczekała się chwili, w której zostanie mamą. Okazało się, że szczęście będzie tym większe, że miot będzie liczył nawet 5 szczeniaków. Dla tak małego pieska jest to największe obciążenie, jakie może udźwignąć w ciąży.

Im bliżej porodu, tym bardziej rosła ekscytacja domowników na myśl o szczeniakach. Proporcjonalnie do ich radości rósł również brzuch małej suczki, który od pewnego momentu zaczął przybierać niepokojące rozmiary. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dniu rozwiązania ciąży zarówno weterynarze, jak i właściciele Coco nie kryli zdziwienia. Na świat przyszło bowiem nie pięć szczeniąt, jak pierwotnie zakładano, lecz aż dziesięć małych piesków. Lekarze zgodnie stwierdzili, że jest to ewenement na skalę światową i nigdy wcześniej nie widzieli takiego przypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Zaskoczenie może być tym większe, że suczka nie przypłaciła tak ciężkiego porodu żadnymi powikłaniami. Jest całkowicie zdrowa i może w pełni oddać się opiece nad swoim pokaźnym stadem maluchów.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News