Córka zmarła w łonie matki, ale zostawiła po sobie niezwykły ślad. Jej braciszek będzie go miał do końca życia

Córka zmarła w łonie matki, ale zostawiła po sobie niezwykły ślad. Jej braciszek będzie go miał do końca życia Źródło: .

Ciąża była dla kobiety świetną wiadomością, z pełną gotowością oczekiwała na dzień porodu. Kiedy usłyszała, że córka zmarła w jej łonie, była zrozpaczona.

Ciąża mnoga zaskoczyła kobietę, ale również bardzo ucieszyła. Mama z niecierpliwością oczekiwała na dzień, w którym powita kolejnych potomków na świecie. Kiedy lekarze oznajmili jej, że córka zmarła w łonie, kobiety była zdruzgotana. Dziewczynka zostawiła po sobie niezwykły ślad.

Ciąża mnoga zakończyła się porodem tylko jednego dziecka

28-latka z Luizjany jest mamą 4 dzieci. Kiedy usłyszała, że jest w ciąży bliźniaczej, była zmartwiona. Nie wiedziała, czy da radę z dwójką kolejnych dzieci. Szybko jednak przestała się bać, a jej niepokój zastąpiła wielka radość i niecierpliwe oczekiwanie.

- Kiedy dowiedziałam się, że to bliźniaki, byłam podekscytowana, ale się bałam. Mam już dzieci, a bycie w ciąży z bliźniakami było szokujące. Ale byłam gotowa - powiedziała kobieta.

Kiedy po kilku tygodniach udała się na rutynowe badania, lekarz nie miał dla niej dobrych wieści. Okazało się, że jedno z bliźniąt rozwija się zdecydowanie gorzej od drugiego. Doktor bacznie obserwował ciążę, jednak w następnym miesiącu miał dla 28-latki dramatyczną wiadomość. Jej córka obumarła w łonie i została wchłonięta przez silniejszego brata bliźniaka. 

- Kiedy wybrałam się na wizytę lekarską, słyszałam bicie tylko jednego serca - wyznała kobieta.

Ciąża bliźniacza zakończyła się narodzinami tylko jednego dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka sytuacja zdarza się niezwykle rzadko i znana jest w medycynie pod nazwą "zespół znikającego bliźniaka". Gdy przyszedł dzień porodu, kobieta urodziła zdrowego i silnego chłopca. Kiedy przyjrzała się noworodkowi, odkryła na jego nodze niezwykłe znamię. Ślad kształtem przypominał układ mniejszego płodu, który zobaczyła na zdjęciu RTG wykonanym w 10 tygodniu ciąży.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Kobieta jest przekonana, że znamię, które ma na nodze niemowlak, to pozostałość po jego wchłoniętej siostrze. Twierdzi, że w ten sposób dziewczynka dała im znać, że wciąż jest z nimi.

- Zszokowało mnie, ale byłam szczęśliwa i uśmiechnięta. To było niesamowite. To niesamowite, co potrafi ludzkie ciało - powiedziała 28-latka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Wzięła suczkę ze schroniska. Pierwszej nocy obudziła się i na nią spojrzała, wybuchła płaczem
  4. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
  5. Roksana Węgiel zalana łzami przed kamerami. Tragiczne wydarzenia w filmie z młodą piosenkarką
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News