W głowie się nie mieści. 13-letnia Daria jest w ciąży, jednak wiek ojca jej dziecka poraża bardziej

W głowie się nie mieści. 13-letnia Daria jest w ciąży, jednak wiek ojca jej dziecka poraża bardziej Źródło: screen/Россия 1

Sama nastoletnia ciążą budzi już ogromne kontrowersje. 13-latka spodziewająca się dziecka, zdradziła kto jest ojcem. Wszyscy przecierają oczy ze zdumienia, nikt jej nie wierzy.

Ciąża 13-latki wzbudziła ogromne zamieszanie. Tak młoda osoba spodziewająca się dziecka wzbudziła ogromne zamieszanie i oburzenie. Jednak jeszcze większe kontrowersje wywołuje wiek ojca.

Ciąża 13-latki. Zaskakujące wyznanie na temat ojca

Nastoletnia mama wystąpiła w rosyjskim talk-show. W trakcie programu przedstawiła swojego partnera, który jej zdaniem jest ojcem dziecka. Okazało się, że jest nim 10-letni chłopiec. Nikt nie wierzy, że 3 lata młodszy chłopak, mógł zapłodnić 13-letnią dziewczynkę. Wiele osób uważa, że ojcem jest ktoś inny, ale dzieci twierdzą, że to nieprawda.

13-letnia Daria stwierdziła, że do stosunku seksualnego z 10-letnim Iwanem doszło, gdy w domu nie było jego matki. Stwierdziła, że po wszystkim byli strasznie zawstydzeni, nie do końca zdawali sobie sprawę, z tego co zrobili. Jakiś czas potem dziewczynka zaczęła źle się czuć, trafiła do szpitala. Lekarze nawet nie podejrzewali ciąży. Wszystko wyjaśniło się po zrobieniu testu ciążowego.

- Byłam w szoku. Nie mogłam wydusić ani słowa. Kiedy zaczęłyśmy rozmawiać, powiedziała, że nie zabije dziecka. Popieram jej decyzję. Nie chcę, żeby poszła pod nóż - opowiadała matka Darii. Pozostaje jednak wiele wątpliwości w sprawie ojcostwa.

10-latek twierdzi, że jest ojcem dziecka

Wiele osób zastanawia się, czy to w ogóle biologicznie możliwe, żeby 10-latek został ojcem. Iwan zarzeka się, że to jego dziecko, podobnie jak Daria, która jako ojca wskazuje Iwana. Chłopiec twierdzi, że jest pewny, że dziewczynka nie uprawiała seksu z inną osobą. Lokalny lekarz twierdzi, że teoretycznie 10-latek może być w wieku rozrodczym. Jednak inne zdanie na ten temat na inny specjalista.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sprawdzaliśmy wyniki laboratoryjne trzy razy, żeby się nie pomylić. To wciąż dziecko i nie może posiadać plemników. Nie ma nawet testosteronu. Co więcej, wciąż ma dziecięce narządy płciowe. Dojrzewanie jeszcze się nie rozpoczęło. Pozostaje więc wiele pytań - stwierdził lekarz.

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas

Sprawą zajmuje się obecnie policja, która przesłuchuje osoby związane ze sprawą. Możliwe, że po narodzinach dziecka zostaną zlecone badania DNA, które ostatecznie wyjaśnią biologiczną zagadkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za tydzień dostaniesz kilkaset złotych. Musisz spełnić tylko dwa warunki, aby skorzystać z ulgi
  3. Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia
  4. Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości
  5. Jeszcze go nie widzisz? Psa na zdjęciu potrafi wskazać zaledwie 6% osób, reszta wymięka po kilku sekundach

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News