Ciąża i życie matki
unsplash
Aneta Wasilewska - 22 Stycznia 2020

Przez chorobę mogła nie przetrwać porodu. W drodze do szpitala wyszeptała mężowi słowa, które zapamięta do końca życia

Ciąża była spełnieniem jej marzeń. Kiedy dowiedziała się, że niebawem przyjdzie na świat jej pociecha, lekarze zdiagnozowali u niej ciężką chorobę. Kobieta w drodze do szpitala wypowiedziała do męża słowa, które zapamięta do końca życia.

Ciąża dla niektórych kobiet jest upragnionym momentem, na który czekają przez długie lata, wiedząc, że po ciężkich i długich miesiącach w końcu będą mogły wziąć w ramiona swoją córkę czy syna. Kobiety mają świadomość, że stoją przed nie lada wyzwaniem, troszcząc się nie tylko o siebie, ale i o nowe życie.

Dawid Kubacki pieniądzeNiewiarygodne, państwo zabierze Dawidowi Kubackiemu kosmiczną kwotę, będzie musiał słono zapłacić za swoje zwycięstwaCzytaj dalej

Ciąża i wiadomość o chorobie pojawiły się w tym samym czasie

Kiedy usłyszała wiadomość o ciąży nie mogła uwierzyć we własne szczęście. Tak długo czekała na to, by razem z mężem cieszyć się z radosnej nowiny. Nie upłynęło wiele czasu, od kiedy dowiedziała się, że na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko, gdy lekarz przekazał jej kolejne wiadomości. Niestety, tym razem nie były dobre. Okazało się, że kobieta jest chora. Lekarze zdiagnozowali cukrzycę.

Lekarze od razu zapowiedzieli jej, że ze względu na chorobę, poród będzie musiał odbyć się przez cesarskie cięcie. Kobieta nie miała co do tego żadnych obiekcji. Tuż przed porodem, jadąc z mężem do szpitala, para przeprowadziła poważną rozmowę, która dotyczyła możliwego zagrożenia życia podczas porodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona spełniła ostatnie życzenie mężaŻona spełniła ostatnie marzenie śmiertelnie chorego męża kilka dni przed zgonem. Zrobiła dla niego niewyobrażalną rzeczCzytaj dalej

W rozmowie kobieta przekazała swojemu mężowi, że w przypadku jakichkolwiek komplikacji chciałaby, żeby to o nią, a nie o dziecko walczyli lekarze. Mężczyzna przyznał jej rację. Na szczęście ciąża zakończyła się dobrze, a podczas porodu wydała na świat piękną córeczkę. Podczas zabiegu nie doszło do żadnych komplikacji.

Zagrożona ciąża. Kogo ratować w pierwszej kolejności?

Po porodzie kobieta w rozmowie ze swoimi przyjaciółkami zdradziła, że razem z mężem zdecydowali się na zadbaniu o jej życie, a nie dziecka. Jej koleżanki nie mogły uwierzyć, jak mogła zachować się tak samolubnie. Panie nie rozumiały, jak mogła przedkładać swoje życie nad życiem dziecka.

Dzisiaj grzeje:

1. Wykryto pierwszego nosiciela na innym kontynencie. Wiadomości o śmiertelnie groźnym wirusie z Chin niepokoją

2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Kiedy kobieta podzieliła się swoja historią w sieci inne matki wylały na nią lawinę hejtu. Pojawiło się wiele komentarzy, które sugerowały, że nie dorosła do roli matki, jeśli nie jest w stanie poświęcić swojego życia dla dziecka. Z drugiej strony pojawiły się także słowa wparcia. Internautki pochwalały dojrzałość decyzji i branie odpowiedzialności za swoje życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Nieoficjalne: Wiceminister zapowiedział podwyżkę 500+. Padła konkretna, wyższa kwota
  4. Nikt mu nie wierzył, kiedy mówił, co mała kaczka robi każdego dnia. Wszystko nagrał
  5. Tata latami więził i wykorzystywał swoje dzieci. Mieszkańcy są porażeni

Kobieta stosowała popularna antykoncepcjęUżywała popularnej antykoncepcji. Zostały jej 3 lata życia, teraz apeluje do wszystkich kobietCzytaj dalej

źródło: papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News