Była pewna, że nie może mieć dzieci. Dowiedziała się o ciąży na 9 dni przed porodem

Była pewna, że nie może mieć dzieci. Dowiedziała się o ciąży na 9 dni przed porodem Źródło: Flickr / Jlhopgood

Ciąża okazała się dla 28-letniej Lauren Chalk ogromnym zaskoczeniem. Kobieta, która była przekonana, że nie może mieć dzieci, dowiedziała się o przełomowej dla siebie sytuacji na 9 dni przed porodem. Macierzyństwo nazwała więc "cudem Bożego Narodzenia".

Ciąża stanowiła dla 28-letniej Amerykanki oraz jej męża ogromne marzenie, które okazało się trudne do zrealizowania ze względu na chorobę kobiety. Lauren cierpi bowiem na PCOS, a w przeszłości dwukrotnie poroniła, przez co całkowicie straciła nadzieję na macierzyństwo. Jak się jednak okazało, los miał dla niej jednak naprawdę wyjątkową niespodziankę.

Ciąża, o której Lauren dowiedziała się na 9 dni przed porodem

W czasie wizyty w domu rodzinnym matka zasugerowała kobiecie, aby ta zrobiła test ciążowy. Co zaskakujące, okazało się, że jego wynik był pozytywny. Zdziwienie kobiety było ogromne, ale jeszcze większe czekało na nią chwilę potem. Okazało się bowiem, że ciąża była w bardzo zaawansowanym stadium i już 9 dni później poprzez cesarskie cięcie na świat przyszło pierwsze dziecko Lauren oraz jej męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęśliwy, świeżo upieczony ojciec stwierdził w rozmowie z mediami, że maluch był najlepszym prezentem, jaki mógł dostać. Jego żona nazwała za to całą sytuację bożonarodzeniowym cudem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Lekarze wytłumaczyli nietypową sytuację szczęśliwej mamy

Co ciekawe, eksperci zaznaczają, iż przypadek 28-letniej Amerykanki zdecydowanie nie jest odosobniony. Stanowi za to dowód na to, że kobiety cierpiące na PCOS często bardzo późno dowiadują się o ciąży, która zdaje się bowiem przebiegać bezobjawowo. Chore mają problemy z regularnością miesiączek, więc nierzadko nie zwracają uwagi na fakt, iż cykl może być zaburzony nie ze względu na dolegliwość, a właśnie ciążę. Dla Lauren była to jednak zdecydowanie bardzo pozytywna niespodzianka, która spełniła jej ogromne marzenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Źródło: eDziecko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News