Ulubienica widzów z "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Serdecznie gratulujemy

Ulubienica widzów z "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Serdecznie gratulujemy Źródło: instagram.com iwonacichosz

Ciąża na pokładzie "Tańca z gwiazdami" - fani są wniebowzięci, a ulubienica widzów już nie może doczekać się podjęcia nowej, życiowej roli. Przesyłamy serdeczne gratulacje.

Ciąża zaskoczyła fanów gwiazdy, ale też producentów kilku innych produkcji. Gratulacje sypią się niczym z rękawa, każdy jest ciekawy, czy będzie to córeczka, czy synek - gwiazda na razie nie zdradziła tak dogłębnych szczegółów.

Była czarnym koniem jednej z edycji programu

Każdy na pewno pamięta ją z parkietu - ambitna, rezolutna i energiczna. Minimalnie przegrała starania o Kryształową Kulę. W 7. edycji "Tańca z gwiazdami" trofeum zdobyła piosenkarka Natalia Szroeder tańcząca z Janem Klimentem drugie miejsce zajęła Iwona Cichosz ze swoim tanecznym partnerem Stefanem Terazzino. Oprócz nich na parkiecie mogliśmy też oglądać m.in. Dominikę Gwit czy też Tomasza Zimocha.

Iwona Cichosz zaskoczyła wszystkich tym, że jest głuchoniema. Mimo tej małej niepełnosprawności, na parkiecie radziła sobie jak rasowa tancerka i z odcinka na odcinek stawała się czarnym koniem 7. edycji show. Zanim trafiła do programu, rok wcześniej została Miss Świata Głuchoniemych 2016. Po udziale w show wszystko potoczyło się błyskawicznie - wywiady, własny kanał na YouTubie, rola w "Leśniczówce". 7 września 2019 roku Iwona Cichosz poślubiła też swojego ukochanego, Trulsa S. Yggesetha. Artystka dzieliła życie między Warszawę a Oslo. Teraz na dobre osiadła w Skandynawii. Dbanie o zdrowie i dziecko jest teraz najważniejsze. Nowinę przekazała na Instagramie.

Ciąża gwiazdy "Tańca z gwiazdami" uradowała fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy! - napisała przeszczęśliwa aktorka na Instagramie pozując z mężem i pokazując widoczny już brzuszek. Umieściła też opis dla fanów w języku angielskim. Na gratulacje nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: rząd zmienia prawo, ale tylko na 5 dni. Już od jutra nowe przepisy

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

- O matko!!!! Kochana, gratulacje dla Was, ucieszyłam się jakby było co najmniej mojej siostry. Mnóstwo siły i zdrówka - napisała jedna z ogromnych fanek.

- O rany, jakie zaskoczenie! Cieszę się razem z Tobą - wyrażała zdziwienie kolejna dziewczyna.

- Gratulacje!!! - napisała Paulina Chylewska, która brała udział w tej samej edycji "Tańca z gwiazdami".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Nie żyje bliski współpracownik Tadeusza Rydzyka. Wielu Polaków w żałobie, ogromna strata
  4. Ważny apel WHO ws. koronawirusa. Izolacja nie wystarczy, kluczem jest jedna rzecz
  5. Zdradził, do kiedy może potrwać epidemia w Polsce. Smutne

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News