Pies ciągle warczał na brzuch ciężarnej pani. Wtedy lekarze zdiagnozowali najgorsze

Pies ciągle warczał na brzuch ciężarnej pani. Wtedy lekarze zdiagnozowali najgorsze Źródło: Facebook

Gdy życiu tej kobiety pojawiła się ciąża, pies od razu to wyczuł. Jednak po jakimś czasie zaczął warczeć i szczekać na brzuch właścicielki. Kobieta pojechała do szpitala, a tam lekarze odkryli straszny powód, który niepokoił psa.

Ciąża, o której kobieta dowidziała się od lekarzy, ucieszyła wszystkich domowników - łącznie z psem. Z czasem czworonóg zaczął się dziwnie zachowywać. Zamiast pilnować swojej pani, warczał i szczekał na jej brzuch. Właścicielka w szpitalu dowiedziała się czegoś strasznego.

Informacja o tym, że ciąża kobiety rozwija się prawidłowo, była najszczęśliwszą wiadomością, jaką usłyszała. Po powrocie do domu cieszyła się radosną nowiną razem ze swoim partnerem. Nadchodzące zmiany zauważył też jej pies, który entuzjastycznie zareagował na wieść o tym, że rodzina niedługo się powiększy. Jednak z czasem zachowanie psa uległo zmianie. Nikt nie przeczuwał, że to zapowiedź poważnych problemów.

Pies czuwał, aby ciąża jego opiekunki rozwijała się prawidłowo

Ciąża kobiety z czasem stała się obsesją psa. Czworonóg pilnował swojej pani, machając ogonem z zadowolenia. Nie mógł się doczekać momentu, w którym będzie mógł powitać na świecie nowego członka rodziny. Początkowo po prostu kręcił się po domu, sprawdzając, czy kobieta ma się dobrze. Wraz z tym, jak ciąża się rozwijała, futrzak cieszył się coraz bardziej. Jednak nagle zaczął zachowywać się podejrzanie.

Chociaż kobieta upewniała się, że jej ciąża przebiega prawidłowo, jej pies zaczął warczeć na jej brzuch. Pupil ciągle chciał być jak najbliżej swojej pani, co jakiś czas szczekając na nią, jakby chciał coś zasygnalizować. Zaraz po tym, jak psiak zmienił swoje zachowanie, kobieta zaczęła odczuwać bóle brzucha. Przestraszona udała się do lekarza, jednak ten uspokoił ją, że bóle podczas ciąży są naturalną dolegliwością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bojąc się, że ciąża może być jednak zagrożona, kobieta zapytała na Facebooku, co ma zrobić. Pies nie przestawał obszczekiwać brzucha swojej pani i chciał być przy niej w każdej chwili. Wreszcie przyjaciele polecili jej posłuchać się swojego zwierzaka. Psy mogą wyczuć niepokojące zmiany, które zachodzą w ciałach ich właścicieli. Potrafią zauważyć zbliżające się choroby. Dlatego kobieta raz jeszcze udała się do lekarza.

Dzisiaj grzeje: 1. Były kochanek Rodowicz przerwał milczenie. Padły naprawdę przykre słowa

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

W szpitalu okazało się, że ciąża kobiety nie jest zagrożona. Natomiast to zdrowie przyszłej matki jest powodem do niepokoju. U właścicielki niezwykłego psa rozpoznano rzadką przypadłość nerek. Na szczęście lekarze zdiagnozowali schorzenie bardzo wcześnie i szybko ustabilizowali stan zdrowia kobiety. Wkrótce urodziła zdrowe dziecko, a potem już zawsze ufała swojemu psu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół
  4. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
  5. Jedni ją kochali, inni nienawidzili. Legenda PRL i TVP zmarła, ale informację o jej śmierci trzymano w tajemnicy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: lolmania.eu

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News