Myślała, że jest strasznie chora. Gdy już była w szpitalu, pielęgniarka wyjmowała z niej jedno dziecko za drugim

Myślała, że jest strasznie chora. Gdy już była w szpitalu, pielęgniarka wyjmowała z niej jedno dziecko za drugim Źródło: Unsplash/ Dragos Gontariu

Ciąża nie zawsze jest działaniem zaplanowanym. Ta kobieta zjawiła się w szpitalu z myślą, że jest strasznie chora, a wyszła z niego z gromadką dzieci. Niesamowita historia matki.

Ciąża czasem potrafi zaskoczyć rodziców. Ta matka pojawiła się w szpitalu, bo podejrzewała u siebie straszną chorobę, okazało się jednak, że po prostu spodziewa się dziecka. Niesamowita historia ma również dodatkowy zwrot akcji. Pielęgniarka wyjmowała z niej jedno maleństwo po drugim. 

Niespodziewana ciąża

Ciąża tej kobiety z Południowej Karoliny ewidentnie nie była działaniem zaplanowanym. Dannette Giltz nie zdawała sobie sprawy ze swojego stanu do momentu, w którym pojawiła się w szpitalu, bo podejrzewała u siebie nawrót kamicy nerkowej. 

Przyszła mama skarżyła się na ból brzucha, a po przeprowadzeniu badania USG, okazało się, że niedługo urodzą się jej bliźnięta. Kobieta aż do 34 tygodnia ciąży nie wiedziała, że spodziewa się dziecka. Nie był to jednak koniec niespodzianek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ciążowe niespodzianki 

Dannette Giltz zaakceptowała zaistniałą sytuację.  Idąc do szpitala spodziewała się, że ma chore nerki, a na miejscu dowiedziała się, że będzie miała dwójkę dzieci. Z pewnością musiał to być wielki szok dla kobiety. Gdy nastał termin porodu, okazało się, że los naszykował dla tej rodziny kolejne niespodzianki. 

Konieczne było przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Po przyjściu na świat 2 maluchów, pielęgniarka poinformowała, że nie jest to jeszcze koniec akcji porodowej. W łonie matki znajdowało się jeszcze jedno dziecko. Kobieta zamiast 2 dzieci urodziła trojaczki. Nowi członkowie rodziny Glitz byli wyjątkowo mali i ważyli po ok. 1,8 kg. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seria
2.Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Istotne jest również to, że nie była to pierwsza ciąża kobiety. Trojaczki mają już bowiem dwójkę starszego rodzeństwa. Pojawienie się gromadki dzieci z pewnością zmieni trochę dynamikę w domu tej rodziny, a opieka nad maleństwami będzie wymagała przeorganizowania trybu życia rodziców. Dannette Giltz podzieliła się na swoich mediach społecznościowych zdjęciem dzieci i jednocześnie podkreśliła, że mimo szoku jest bardzo szczęśliwa. 

Źródło: Facebook/Dannette Giltzuploadeduploadeduploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Równolegle z poszukiwaniem Staraka toczy się inna akcja. Zaginęło 2 mężczyzn, ich szanse maleją
  4. 14-latek dla przyjemności wbił sobie 9-centymetrową igłę w penisa. Ciężko uwierzyć w to, co stało się potem
  5. Z samego rana policja wydała pilne oświadczenie ws. poszukiwań Woźniaka-Staraka!

Źródło: Radio Zet

 

Następny artykuł