Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia

Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia Źródło: unsplash JC Gellidon

Ciąża spowodowała, że kobieta trafiła do szpitala. Wiadomo już kim była i na co chorowała 6 ofiara koronawirusa w Polsce. Wstrząsające doniesienia.

Ciąża spowodowała, że kobieta trafiła do szpitala. Okazuje się, że 27-letnia kobieta, która jest 6 ofiarą koronawirusa w kraju, pojawiła się w szpitalu, by urodzić dziecko. Już wtedy mogła być zarażona koronawirusem. 

Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje o kolejnej ofierze koronawirusa w Polsce

Właśnie pojawiły się wiadomości przekazane przez Ministerstwo Zdrowia, które informują, że w Polsce zmarła 6 osoba zarażona koronawirusem. 

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim. - przekazało Ministerstwo Zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Informacje o zmarłej 27-latce

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w mediach 27-letnia kobieta przebywała w szpitalu w Nisku na oddziale położniczym. Tam na świat miało przyjść jej dziecko. Kiedy lekarze wykryli u kobiety koronawirusa, natychmiast została przewieziona do szpitala w Łańcucie. 

Zmarła 27-letnia Emilia miała zrazić się od matki, która leży w szpitalu w Lublinie. Brat zmarłej kobiety, który obecnie nie choruje jest kierowcą. Mężczyzna kursuje między Polską a Włochami. 

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, które przekazują, że zmarła osierociła dwoje dzieci. Dodatkowo już w czasie porodu kobieta skarżyła się na wysoką gorączkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejne zarażenia w Polsce. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało kolejne ponure wiadomości

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

27-letnia kobieta jest 6 ofiarą koronawirusa w Polsce. Jednocześnie jest najmłodszą osobą, która zmarła po zarażeniu się groźnym wirusem. Zgodnie z ostatnimi wiadomościami, które przekazało Ministerstwo zdrowia w Polsce zostało już zdiagnozowanych 378 osób. Liczba ta wciąż rośnie. 

AKTUALIZACJA:

Według najnowszych - jeszcze niepotwierdzonych informacji- koronawirus mógł nie być bezpośrednią przyczyną śmierci 27-letniej kobiety, lecz infekcja sepsą, do jakiej doszło podczas porodu, który wcześniej przechodziła zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Przyciągał tłumy Polaków, wszyscy go uwielbiali. Niestety, nie żyje
  4. Musieli zabrać chorą Polkę z powodu koronawirusa. Gdy wychodziła z domu wypowiedziała zdanie, które ratownicy zapamiętają do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, ojciec robił Damiankowi nieludzkie rzeczy. Najgorsze jest jednak zachowanie matki
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News