Ciężarna jest w związku z czterema partnerami jednocześnie. Szczegóły odbierają mowę

Ciężarna jest w związku z czterema partnerami jednocześnie. Szczegóły odbierają mowę Źródło: youtube

Ciąża tej kobiety wzbudza niemałą sensację. Okazuje się, że jest ona w związku z czterema partnerami. Szczegóły tej relacji odbierają mowę każdemu, kto się o niej dowiaduje.

Ciąża 20-latki jest na językach wszystkich. Kobieta spodziewa się dziecka, pozostając od dłuższego czasu w relacji z czterema mężczyznami. Każdy, kto słyszy o tej historii, ma tylko jedno pytanie do ciężarnej: wszyscy chcą się dowiedzieć, kto jest ojcem dziecka. 

Ciąża i związek z czterema mężczyznami 

Tory Ojeda ma 20 lat i pochodzi z Florydy. Cały świat miał szansę ją poznać, kiedy pochwaliła się mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Zwyczajna historia związana z oczekiwaniem na maluszka nie dziwiłaby nikogo, gdyby nie fakt, że kobieta jest w związku z czterema mężczyznami.

Pierwszego z mężczyzn poznała w szkole średniej, 18-letni Mark stał się jej pierwszym chłopakiem. Niewiele miesięcy minęło, a jej serce ponownie mocniej zabiło, ale tym razem za sprawą 23-letniego Travisa. Miłość pomiędzy Tory a Travisem była tak głęboka, że para się zaręczyła. Kolejni partnerzy, którzy pojawili się w życiu Tory to, Ethan i Christoper - jeden i drugi jest o dwa lata starszy od swojej dziewczyny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Panowie nie widzą problemu, żeby dzielić się jedną dziewczyną. Lubią się i często spędzają czas w pięć osób. Mają wspólne pasje, wśród nich gry planszowe, w które mogą grać ze względu na dużą grupę graczy. 

Sensacyjna ciąża i pytanie "kto jest ojcem?"

Każdego dnia Tory śpi z innym chłopakiem. Z racji tego, że współżyje z czterema mężczyznami jednocześnie, pojawia się pytanie, który z nich jest ojcem. 

-  Wszyscy wychowamy dziecko razem, każdy mój mężczyzna będzie pełnił rolę ojca - wyznała przyszła mama

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi

Jak sama Tory przyznaje, wie kto jest ojcem, ale nie zamierza zdradzać tego sekretu. Ma nadzieje, że całą piątką staną się rodziną dla jej dziecka. Czterech potencjalnych ojców, wydaje się nie mieć z tym żadnego kłopotu, każdy z nich cieszy się, że będzie mógł odgrywać chociaż najmniejszą rolę w życiu dziecka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News