Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak inna rzecz

Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak inna rzecz Źródło: pixabay/JuliaFiedler/

Ciąża w tak młodym wieku wstrząsnęła opinią publiczną. Media obiegły jednak informacje, które wywołują jeszcze więcej emocji. Naprawdę trudno w to uwierzyć.

Ciąża uczennicy wprawiła wszystkich w osłupienie. Pedagodzy ze szkoły, do której uczęszcza przyszła mama nie mogą pogodzić się z tym, że dziecko urodzi dziecko. Gdyby tego było mało, na jaw wychodzi dodatkowe informacje, które wprawiają w jeszcze większe osłupienie. Dalsze losy ciężarnej znajdują się pod wielkim znakiem zapytania. 

Ciąża nastolatki z 10-latkiem wprawia w osłupienie 

Niebywała historia rozgrywa się na terytorium Kraju Krasnojarskiego w Rosji. To właśnie tam do jednej ze szkół podstawowych uczęszcza 13-letnia dziewczynka, która niedawno dowiedziała się, że zostanie mamą. Co więcej, przyszłym ojcem ma być jej 10-letni chłopak, z którym ponoć przyjaźniła się już od długiego czasu. 

Para uczęszcza do dwóch innych szkół, jednak wieść o ciąży rozniosła się błyskawicznie. Badanie USG wykazało, że dziewczynka jest w 7 tygodniu, jednak służby musiały podjąć odpowiednie działania, by sprawdzić, czy przyszłym ojcem rzeczywiście ma być jej o 3 lata młodszy kolega. Pojawiły się bowiem spekulacje, jakoby 13-latka miała w tym samym czasie współżyć również z innymi, być może starszymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najbardziej zdumiewa coś zupełnie innego 

Choć trudno w to uwierzyć, mimo tak młodego wieku, dziewczynka postanowiła urodzić i wychować dziecko. Co więcej, rodzina popiera jej decyzję, a wsparcie deklarują nie tylko bliscy, ale i nauczyciele ze szkoły. Wydawać by się mogło, że wszystko jakoś się ułoży, a niebywałą historię spotka szczęśliwy finał. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2.  Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Okazuje się, że przyszłość 13-latki stoi pod wielkim znakiem zapytania. Ma dwoje rodzeństwa w wieku 5 i 3 lat, śmiertelnie chorą mamę, a ojciec zostawił ich, gdy była jeszcze malutka. Pojawiły się zatem obawy, że pewnego dnia dzieci, w tym młoda mama, mogą zostać bez opieki. Do czasu porodu nastolatka może jednak liczyć na wsparcie nauczycieli i bliskich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Na zdjęciu chowa się pies wśród pand. Dla większości niemożliwe, widzicie go?
  4. Podczas porodu rottweilera wszystkim odebrało mowę. Nikt się nie spodziewał, że nowo narodzone szczeniaki urodzą się w takiej liczbie
  5. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News