Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. "Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku"

Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. "Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku" Źródło: Unsplash/Alicia Petresc

Ciąża to dla niej najważniejsza rzecz w życiu. Nie potrafi bez niej funkcjonować, boi się momentu, w którym nie będzie mogła już dalej "nosić życia pod sercem". Kobieta nie rozumie bezdzietnych i wierzy, że kiedyś będą cierpiały z powodu swoich decyzji. Sama od pięciu lat albo rodzi, albo stara się o kolejne dziecko.

Ciąża dla wielu wydaje się ogromnym wyzwaniem czy prawdziwym sprawdzianem dojrzałości. Jednak nie dla tej kobiety. Wyznała internautom, że kompletnie nie rozumie osób bezdzietnych i wierzy, że kiedyś będą żałowały swoich decyzji. Sama najbardziej naturalnie czuje się w ciąży i chciałaby już zawsze pozostać w "stanie błogosławionym".

Ciąża jest dla niej stanem naturalnym

Kobieta jest świadoma tego, że jej poglądy odstają nieco od obowiązującej normy, ale twardo przy nich stoi.

- Nie brzmi to zbyt popularnie, ale trudno. Widocznie nie pasuję do XXI wieku, kiedy największym wyzwaniem jest uniknięcie ciąży. Jak gdyby była to kara - napisała internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mówi też o tym, że nie rozumie kobiet, które lękają się ciąży i starają się jej uniknąć bądź zaplanować na jakiś bardziej sprzyjający okres w życiu.

- (...) jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, kiedy znowu widzę na teście dwie kreski. Prawda jest taka, że to w ciąży czuję się najbardziej naturalnie. Wręcz boję się momentu, kiedy miałabym chodzić bez nowego życia pod sercem - przyznała kobieta.

Jej organizm już się do tego przyzwyczaił

Chociaż niektórzy obawiają się zmian, jakie może wprowadzić w ich ciele ciąża, ona się do nich nie zalicza. Utrzymuje, że już od dawna nie odczuwała żadnych przykrych symptomów ciąży, a jej ciało funkcjonuje tak, jakby był to dla niego stan naturalny.

- Z każdym kolejnym dzieckiem jest coraz łatwiej i przyjemniej. Mój organizm tak się przyzwyczaił, że nie odczuwam już żadnych efektów ubocznych, mdłości, wahań nastroju czy strachu - opowiedziała internautom kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu

Skomentowała również zachowanie osób, które nie chcą lub boją się mieć dzieci. Nie wierzy w to, że może to być zdrowa, świadoma decyzja, bo macierzyństwo wydaje jej się jedynym słusznym wyborem.

- To nieuzasadniony strach i kiedyś przyjdzie za to zapłacić. Coś mi się wydaję, że w przyszłości to ja będę bardziej szczęśliwa niż karierowiczka, która nie znalazła czasu i ochoty na założenie rodziny - oznajmiła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy tracą swoje emerytury przez FELERNĄ ustawę. Posłowie zapowiadają interwencję
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. "Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku"
  4. 18-latek i 14-latka pili w parku alkohol. Później poszli na cmentarz, zrobili tam obrzydliwą rzecz, która nie mieści się w głowie
  5. Zadzwoniła do matki mordercy swojej córki. Powiedziała jej słowa, które prawie żadnej matce nie przeszłyby przez gardło

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News