Szczegóły dotyczące ciąży Rozenek ścinają z nóg! Właśnie ujawniono w sieci zaskakujące informacje

Szczegóły dotyczące ciąży Rozenek ścinają z nóg! Właśnie ujawniono w sieci zaskakujące informacje Źródło: Instagram.com/m_rozenek

Ciąża Małgorzaty Rozenek jest na językach Polaków, a w szczególności bacznych obserwatorów świata polskiego show-biznsesu. Na takie informacje fani czekali naprawdę długo, jednak szczegóły mogą ściąć ich z nóg.

Ciąża była największym marzeniem Małgosi i Radosława, do którego spełnienia wytrwale dążyli. Nie jest tajemnicą, że starania o kolejnego potomka Rozenek, a tym samym pierwszego z jej obecnym mężem, nie były dla nich łatwe, o czym sama zainteresowana wielokrotnie mówiła. Zła passa wreszcie odeszła w niepamięć, a tabloidy nie cichną od informacji o długo wyczekiwanym, błogosławionym stanie Małgosi. Pojawia się coraz więcej szczegółów, które po prostu odbierają mowę. 

Ciąża Rozenek wciąż na tapecie

Od kilkunastu godzin kolorowa prasa nie mówi o niczym innym, jak tylko o ciąży Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan i gwiazda TVN długo starali się o owoc swojej miłości, a przyszły tata z dumą przekazał, że w przyszłym roku ich rodzina powiększy się o kolejnego członka. Jak sam przyznał, ma nadzieję, że będzie to mały piłkarz. Fani już zasypują zakochanych gratulacjami i ciepłymi słowami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaskakujące szczegóły odbierają mowę 

Z każdą godziną w sieci pojawia się coraz więcej szczegółów na temat błogosławionego stanu celebrytki. Choć o staraniach pary było naprawdę bardzo głośno, to okazuje się, że radosną nowinę chcieli jak najdłużej zachować dla siebie. Jak donosi Wirtualna Polska, powołując się na informacje Party, Małgorzata jest już ponoć w 4 miesiącu ciąży, zatem małżonkowie naprawdę długo czekali z przekazaniem światu wieści. Ten szczegół z pewnością wywoła szok u wszystkich fanów, którym wydawało się, że nic nie może im umknąć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Fani Rozenek wydają się jednak nie być zawiedzeni, że tak późno zostali poinformowani. Nieoficjalnie mówi się również, że celebrytka spodziewa się 3. syna, co może wywołać jeszcze więcej emocji, jednak te doniesienia wciąż nie zostały oficjalnie potwierdzone. Opinia publiczna nieustannie czeka na kilka słów ze strony celebrytki, ale ta nadal milczy. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#pikio #redakcja #polska

Post udostępniony przez Pikio (@pikio.pl)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News