Po śmierci dziadka zaszła w ciążę. Gdy po raz pierwszy zobaczyła zdjęcie dziecka, nie mogła uwierzyć własnym oczom, zalała się łzami

Po śmierci dziadka zaszła w ciążę. Gdy po raz pierwszy zobaczyła zdjęcie dziecka, nie mogła uwierzyć własnym oczom, zalała się łzami Źródło: .

Ciąża była jej największym marzeniem. Była pewna, że niedawno zmarły dziadek byłby zachwycony z racji zostania pradziadkiem. Kiedy zobaczyła pierwsze zdjęcie dziecka, to oniemiała z wrażenia.

Ciąża była marzeniem 29-latki. Kobieta w końcu w nią zaszła i była zachwycona. Od razu pomyślała, że z tej wiadomości niezwykle ucieszyłby się jej dziadek. Niestety nie żył już od prawie trzech lat. Przyszła mama nie spodziewała się, że gdy ujrzy pierwsze zdjęcie dziecka to zapłacze ze wzruszenia. 

Ciąża przebiega pomyślnie. Kobieta jest pewna, że dzięki jej dziadkowi

Samantha Stoney z Wielkiej Brytanii odwiedzała swojego dziadka przez całe swoje życie. Pojawiła się u niego prawie każdego dnia. Kochała go ponad życie. Niestety ukochany dziadek zmarł na początku 2017 r. Mimo to kobieta wspominała go cały czas. Pewnego dnia dowiedziała się, że jest w ciąży. Była zachwycona. Od razu pomyślała, że zmarły przodek byłby zachwycony z racji zostania pradziadkiem. 

Ciąża od początku przebiega spokojnie. 29-latka nie miała problemu z porannymi nudnościami. Twierdzi również, że na jej ciele nie pojawiły się żadne rozstępy. Brytyjka jest pewna, że to dzięki opiece dziadka nic jej nie dolega. W 4 miesiącu ciąży Samantha dowiedziała się, że jej dziecko będzie płci męskiej. Była zachwycona. 

Zdjęcie USG zwaliło Brytyjkę z nóg

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy ciąża trwała już 6 miesięcy, Brytyjka wybrała się na USG. W momencie zobaczenia zdjęcia swojego dziecka, zaczęła płakać. Gdy się w końcu uspokoiła, wyjaśniła lekarzowi, że jej syn trzyma taką samą pozę, z jakiej słynął jej zmarły dziadek. Siedział ze splecionymi palcami dłoni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Wygadał się przyjaciel gwiazdy, gratulacje spływają z całej Polski
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Zawsze siedział na krześle ze złączonymi dłońmi. Byłem bardzo blisko mojego dziadka. Kiedy poszliśmy na skan 4D w klinice, pomyślałam:„ to mój dziadek ". Zalałam się łzami szczęścia. To była natychmiastowa reakcja. Od tamtej pory jestem pewna, że spogląda na nas z góry - wyznała szczęśliwa kobieta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca
  5. Mężczyzna wstrzymał kichnięcie, tak jak robi to większość z nas. Pilnie trafił do szpitala, lekarze byli przerażeni

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News