Pokazała odważne zdjęcie 24 godziny po porodzie. Reakcja internautów jest niebywała

Pokazała odważne zdjęcie 24 godziny po porodzie. Reakcja internautów jest niebywała Źródło: Instagram/Hannah Polites

Ciąża w dobie Instagrama jest wyidealizowana. Każda ze sławnych kobiet próbuje zakłamać rzeczywistość i pokazać tylko te piękne strony macierzyństwa. Niedawno jedna z blogerek udostępniła odważne, prawdziwe zdjęcia 24 godziny po porodzie.

Ciąża w dobie mediów społecznościowych to tylko piękne zdjęcia idealnego brzuszka i wyprawki. Ciężarne nie mają rozstępów, nie skarżą się na problemy z cerą, opuchlizną czy zmęczeniem. Do ostatniej chwili wykonują swoje obowiązki zawodowe, a na porodówkę jadą w pełnym makijażu. Niedawno jedna z popularnych influencerek postanowiła pokazać, jaka jest prawda. Udostępniła zdjęcie zrobione zaledwie 24 godziny po porodzie.

Ciąża w internecie często bywa przekłamywana 

Hannah Polites do tej pory nie różniła się zbytnio od innych influencerek. Ma niemal 1,5 miliona obserwujących na Instagramie, bogatego męża, córeczkę i życie, o którym marzy tysiące kobiet. Gdy zaszła w drugą ciążę, jej przebieg skrupulatnie opisywała w swoich mediach społecznościowych. Unikała jednak pokazywania rozstępów czy trudnych momentów. Na zdjęciach można było zobaczyć tylko piękne stroje, egzotyczne wakacje i odliczanie do narodzin. Wszystko zmieniło się, gdy noworodek przyszedł już na świat. Hannah postanowiła być szczera i pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało. Zaledwie 24 godziny po porodzie opublikowała zdjęcia.

Nie mam obsesji na punkcie tego, by jak najszybciej „wrócić do siebie”

 - 38. tydzień ciąży i 24 godziny po porodzie. Chociaż nie jest to idealny widok, chcę być z wami jak najbardziej szczera. Mam zamiar mówić otwarcie o tym, co dzieje się ze mną po rozwiązaniu. (...)Ludzkie ciało jest czymś niesamowitym i jestem wdzięczna, że moje było domem dla kolejnego dziecka. Nie mam obsesji na punkcie tego, by jak najszybciej „wrócić do siebie”. Skupię się na rodzinie i noworodku - napisała pod fotografią Hannah. 

Natychmiast pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy. Kobiety były zachwycone pomysłem. Są wdzięczne blogerce, że pokazuje prawdę i wyłamuje się z kręgu wyidealizowanych mam. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziękuję ci za to, że postanowiłaś mówić o tym otwarcie. Tak naprawdę wygląda ciało po ciąży, co większość influencerek stara się ukryć - napisała jedna z internautek

- Sama nie mam dzieci, ale czuję, że taka szczerość jest bardzo ważna dla wszystkich kobiet. Przynajmniej wiem, czego mogę się spodziewać - dodała kolejna.

- Zawsze jesteś wystylizowana i wyglądasz perfekcyjnie. Ale wiesz co? Nigdy nie byłaś dla mnie tak piękna, jak na tym naturalnym zdjęciu – komplementuje następna. 

fot. Hannah Polites

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Msze święte wracają do katedry Notre Dame. Uczestnicy będą musieli zakładać to na siebie ze względów bezpieczeństwa
  4. Żmijewski się zbuntował i groził, że odejdzie. Reakcja producentów "Ojca Mateusza" powala
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życia
  6. Małgorzata Rozenek wściekła jak nigdy. Ojciec jej dzieci po udarze, w szpitalu przekroczyli granice godności, skandal

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu