Po 3 miesiącach randek zaszła w ciążę. Reakcja chłopaka odebrała jej mowę, do dziś pamięta jego słowa

Po 3 miesiącach randek zaszła w ciążę. Reakcja chłopaka odebrała jej mowę, do dziś pamięta jego słowa Źródło: Pixbay.com

Ciąża, która nie była planowana, może wywrócić życie do góry nogami. Tym bardziej, jeśli sytuacja dotyczy pierwszej randki czy zaledwie trzech miesięcy znajomości. Trzy kobiety, które doświadczyły tzw. wpadek, opowiedziały o reakcjach swoich partnerów.

Nieplanowana ciąża w stałych związkach zazwyczaj przyspiesza tylko pewne decyzje. Teoretycznie znamy swojego partnera, kochamy go, planujemy z nim przyszłość i uważamy za godnego zaufania. Gorzej, jeśli zaliczymy wpadkę z zupełnie nieznajomą osobą po pierwszej randce czy po trzech pierwszych miesiącach w związku. Karolina i Marysia opowiedziały, jak odnalazły się w takiej sytuacji. 

Ciąża po trzech miesiącach znajomości

Karolina na pierwszym roku studiów na jednej z imprez poznała Mateusza, który od razu bardzo jej się spodobał. Nie chciała wchodzić w żadną poważną relację w wieku 19 lat - uważała, że jest to czas, aby się wyszaleć. Po trzech miesiącach znajomości z chłopakiem okazało się, że jest w ciąży. Podczas gdy ona wpadła w panikę, Mateusz stanął na wysokości zadania. Zadeklarował, że rzuci studia i pójdzie do pracy, aby zatroszczyć się o nią i dziecko. Po kilku latach skończyli studia i wspólnie wychowują córeczkę. Wkrótce zamierzają się pobrać. Dziewczyna nie żałuje, że wpadli. Wręcz przeciwnie, dzięki temu ma wspaniałą rodzinę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marysia zaszła w ciążę na pierwszej randce. W wieku 27 lat przeżyła traumatyczne rozstanie, dlatego aby podnieść się emocjonalnie, zaczęła umawiać się z facetami na randki przez aplikację randkową. W barze pojawił się niezwykle przystojny mężczyzna. Po kilku drinkach Marysia wylądowała z nim w łóżku. Po miesiącu zorientowała się, że jest w ciąży. Skontaktowała się z chłopakiem. Na początku jej nie wierzył, ale kiedy zobaczył wynik badań genetycznych, zupełnie zmienił ton. Mogła liczyć na jego wsparcie przez całą ciążę. Chodził z nią do lekarza i do szkoły rodzenia. Próbowali być razem, ale się nie udało. Co nie zmienia faktu, że mężczyzna często odwiedza syna i pomaga jej finansowo. Nadal umawia się na randki z różnymi kobietami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Ola zaszła w ciążę po 5 latach związku

Ola dowiedziała się, że jest w ciąży z Radkiem, po około 5 latach związku. Przeżyła szok, ale jednocześnie ogarnęła ją ogromna radość. Tymczasem chłopak powiedział jej, że na pewno nie zamierza jej się oświadczać ze względu na dziecko. Ciąża zamiast ich do siebie zbliżyć, z każdym dniem oddalała coraz bardziej. Rozstali się kilka dni przed porodem. Co prawda Radek regularnie widuje się z synem, ale oboje mają nowych partnerów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort ROZWŚCIECZYŁ tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: pomponik.pl 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News