Od 5 lat jest w ciąży. Ludzie wytykają ją palcami, ona uważa, że nie ma w tym nic nienormalnego

Od 5 lat jest w ciąży. Ludzie wytykają ją palcami, ona uważa, że nie ma w tym nic nienormalnego Źródło: unsplash

Ciąża jest dla niej najważniejsza, dlatego od 5 lat cały czas spodziewa się potomstwa. Pomimo tego, że społeczeństwo krzywo na nią patrzy i wytyka palcami, dla niej jest to normalne. Nie wyobraża sobie, by mogło być inaczej.

Ciąża w której obecnie jest, przyniesie jej na świat już piątą pociechę. Katarzyna jest w stanie błogosławionym nieustannie od pięciu lat. Szczęśliwa mama dzieli się z internautami swoim doświadczeniem i powodem, dla którego wciąż decyduje się na kolejne dziecko.

Piąta ciąża, to nie będzie koniec

Katarzyna kocha dzieci, uwielbia być w ciąży. Spełnieniem jej największych marzeń jest pozytywny test ciążowy. Najbardziej kobieco czuje się wtedy, gdy pod sercem nosi kolejne dziecko. W tym momencie razem z mężem spodziewają się piątego dziecka, to już piąty rok, gdy kobieta nieustannie jest w ciąży - gdy tylko na świecie pojawia się jedna pociecha, ona wraz z ukochanym natychmiast zabierają się za płodzenie następnej.

- Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, kiedy znowu widzę na teście dwie kreski. Prawda jest taka, że to w ciąży czuję się najbardziej naturalnie. Wręcz boję się momentu, kiedy miałabym chodzić bez nowego życia pod sercem - napisała przyszła mama. 

Kasia napisała list, który kieruje do wszystkich kobiet w Polsce. Wyjawia w nim, że noszenie nowego życia jest dla niej najważniejszym zadaniem, które docenia o wiele bardziej niż robienie kariery. Pomysłem kobiety na życie jest rodzenie dzieci, ale nie robi tego, żeby otrzymać 500 plus. Ona kocha maleństwa i moment bycia w ciąży.

Ciąża, o której ma decydować para, a nie sąsiedzi

- Teoretycznie to sprawa moja i męża. Jeśli tego chcemy, to droga wolna. Ale doskonale zdaję sobie sprawę, co się o nas mówi. Dziecioroby, które nie potrafią się zabezpieczyć. Skazują dzieci na biedę. Będą żerować na socjalu - napisała kobieta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tygodniami więził i nieustannie gwałcił 15-latkę. Gdy już traciła wszelką nadzieję, stała się nieprawdopodobna rzecz

Powód napisania listu wydaje się bardzo ważny dla kobiety, która chce, by wszyscy zrozumieli, że liczba jej dzieci to jej prywatna sprawa. Jednocześnie z rozżaleniem opisuje sytuację w kraju, zwracając uwagę, że Polki coraz częściej rezygnują z posiadania potomstwa.

- To nie tak, że oczekuję oklasków. Wystarczy, że przestanę być wytykana palcami, bo odważyłam się żyć jak kobiety przez tysiące minionych lat. Bezdzietne singielki to naprawdę wynalazek XXI wieku - zakończyła list.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc
  3. Najlepszy bigos na święta. Przepis Kuronia zdradza sekrety idealnego dania i wydobywa smak, którego nie da się zapomnieć
  4. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News