Kobieta urodziła trojaczki. Gdy lekarz zobaczył ich twarze, stanął jak wryty

Kobieta urodziła trojaczki. Gdy lekarz zobaczył ich twarze, stanął jak wryty Źródło: sztosowe

Ciąża przebiegała bez komplikacji i nieuchronnie zbliżała się do końca. Kobieta urodziła w końcu upragnione maluszki, na których widok lekarz staną jak wryty. Nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Był to pierwszy taki przypadek w jego karierze.

Ciąża przyniosła jej wiele radości i jeszcze więcej łez. Kiedy kobieta dowiedziała się, że na świecie pojawi się jej dziecko, nie mogła uwierzyć we własne szczęście. Gdy lekarz poinformował ją, że będzie miała aż troje dzieci, ogarnęły ją jeszcze bardziej pozytywne emocje. Teraz wiedziała, że jej życie zmieni się jeszcze bardziej, ale nie wiedziała jeszcze, jak bardzo. 

Ciąża przebiegła bez komplikacji, na świecie pojawiły się zdrowe dzieci

Becki-Jo razem z mężem bardzo długo starali się o to, by kobieta zaszła w upragnioną ciążę. Musiało minąć wiele miesięcy, nim lekarz przekazał im radosną nowinę. Cała ciąża przebiegła bez żadnych komplikacji, przyszła mama czuła się świetnie, a myśl o pojawieniu się maluszków cieszyła każdego dnia coraz bardziej. 

Ciąża wypełniona była przygotowaniami do przyjścia na świat chłopców. Kiedy nieuchronnie zbliżała się data rozwiązania, wszystko było już gotowe. Becki-Jo w planowanym terminie urodziła za pomocą cesarskiego cięcia Romana, Rocco i Rohana. Jednak, kiedy lekarz spojrzał na chłopców tuż po urodzeniu, oniemiał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża z szansą jedną na 200 milionów

Lekarz, który był odpowiedzialny za przyjęcie porodu, doznał szoku, kiedy spojrzał na twarze chłopców. Nigdy wcześniej nie widział takiego przypadku. To był pierwszy raz w jego karierze, a okazało się nawet, że w całym szpitalu nigdy nie widziano takiej sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. "Krwawy strumień" na plaży. Wielu boi się, że to ostrzeżenie od natury
2. Silne uderzenie w północnej Polsce. Jest niebezpiecznie, przekroczono stan ostrzegawczy

Roman, Rocco i Rohan byli identycznymi bliźniakami. Szansa, aby ciąża mnoga zakończyła się takim rozwiązaniem to 1 do 200 milionów. W takim przypadku ciąża jest bardzo mocno narażona. Dzieci Becki-Jo spędziły wiele dni w szpitalu, by lekarze zrobili im wszystkie badania i stwierdzili, że ich życiu nic nie zagraża. Dziś Roman, Rocco i Rohan są zdrowymi i prawidłowo rozwijającymi się maluchami. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

źródło: sztosowe 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News